Sunday, Dec 17, 2017
Ana SayfaEtiketledi"pendik"

Nur Mantı, İstanbul'da eski diyebileceğimiz mekanlardan. Yaklaşık 30 yıla varan bir geçmişi olan Nur Mantı, 1989'dan günümüze Pendik'te hizmet veriyor. Şimdilerde pek bir ünlü olan çıtır mantıların, bihterlerin aksine Nur Mantı, klasik mantısıyla ve çiğ böreğiyle alışkanlıklarından vazgeçemeyenlerin adresi olmuş. Öyle ki; Nur Mantı'ya gelirken çevrede bir muhabbete kulak

Devamı...

Şehrin sıkıntısından bunaldığınızda nefes almak için bir yerlere kaçmak mı istiyorsunuz ? Size bir teklifimiz var; yeşilin ortasında piknik keyfi ile balık tutma keyfini bir arada yaşayabileceğiniz harika bir adres Kurnaköy. Yeşil tepelerden gelen kaynak sularıyla topraklarını sulayan Kurnaköy, Ömerli Baraj havzası içinde de yer almaktadır.

Devamı...

big&bigİstanbul Anadolu yakasında Pendik Sahilinde yer alan Big&Big, Cafe de Paris soslu Bonfilesi, Hamburgeri, Pizza Menüleri, Fondu ile ziyaretçilerine farklı Dünya ve Türk mutfaklarından lezzet örnekleri sunuyor.
Big&Big’de menülerin tasarımları da Renkli Gazete gibi bir formatta sunulurken, özellikle menü içeriğinde yemekleri tek tek ve menü seçenekleri ile sunuluyor. Aynı zamanda Menü halinde satılan ürünlerde fiyat avantajı ile de ziyaretçilerine avantaj sağlıyor.