Wednesday, Jul 12, 2017
Ana Sayfaİstanbul Mağazalarıİstanbul Penti Mağazaları

İstanbul Penti Mağazaları

penti mağazaTürkiye’de özellikle Çorap denince ilk gelen markaların başında gelen Penti 1950 yılından günümüze kadar öncelik üretimini çorap sektörüne vermekle birlikte Penti markasının temelini oluşturan ailelerin 2. kuşak temsilcilerinin Penti’nin başına geçmesi ile iç giyim, plaj giyim, pijama gibi ürünleri de yelpazesine ekleyen Penti, bir zamanlar Öğretmen Çorabı olarak bilinen çorabı üreten firma olarak hafızalarda kaldı.
Bugün Türkiye’de bir çok ilde çokça mağazası bulunan Penti’nin yurtdışında da bir çok ülkede temsilcilikleri yer alıyor.

İstanbul Penti Mağazaları

İstanbul Anadolu Yakası Penti Mağazaları

Ümraniye Alemdağ Caddesi
ALEMDAĞ CAD. NO:107/C
Tel: 0216 505 10 65-66
E-mail: alemdag@penti.com.tr

Ataşehir Novada AVM
KÜÇÜKBAKKALKÖY MAH. SEHİT SAKİR ELKOVAN CAD. NO:20 -Z BLOK NO:32 Ataşehir
Tel: 0216 572 31 90
E-mail: novada@penti.com.tr

Bahariye Caddesi
CAFERAĞA MAH.BAHARİYE CAD. HASAN BAŞER İŞ MERK.NO:66/2 Kadıköy
Tel: 0216 450 60 17-57
E-mail: bahariye@penti.com.tr

Buyaka AVM
FATİH SULTAN MEHMET MAH. BALKAN CAD. BUYAKA AVM NO:56/07-A Ümraniye
Tel: 0216 290 78 37-38
E-mail: buyaka@penti.com.tr

Brandıum AVM
KUCUKBAKKALKOY MAH.DEREBOYU CAD. BRANDIUM AVM NO:29/ZK-36 Ataşehir
Tel: 0216 574 54 58
E-mail: brandium@penti.com.tr

Capitol AVM
MAHİR İZ CAD. CAPİTOL AVM KAT:3 NO:121 ALTUNİZADE Üsküdar
Tel: 0216 474 94 40-80
E-mail: capitol@penti.com.tr

Bağdat Caddesi Erenköy
ERENKÖY MAH. BAĞDAT CAD. NO:344/10 Kadıköy
Tel: 0216 385 48 64-411 72 50-90
E-mail: bagdat@penti.com.tr

Ethemefendi Cad.
ETHEMEFENDİ CAD. NO:59/C ERENKÖY Kadıköy
Tel: 0216 363 64 39
E-mail: ethemefendicd@penti.com.tr

Halitağa Cad.
OSMANAGA MAH. HALITAGA CAD. NO:21/A Kadıköy
Tel:
E-mail: halitagacad@penti.com.tr

İçerenköy Carrefour AVM
İÇERENKÖY CARREFFOUR TİC. MERKEZİ HAL BİNASI YANI 16 B1 Kadıköy
Tel: 0216 448 06 53-448 03 71
E-mail: icerenkoy@penti.com.tr

Kartal M1 AVM
ORTA MAH.YALNIZ SELVİ CAD. M1 KARTAL AVM NO:6/37 KARTAL
Tel: 0216 671 12 98-99
E-mail: m1kartal@penti.com.tr

Kozzy AVM
BAYAR CAD. BUKET SOK. NO:20/1 KOZZY AVM NO:1K02F Kozyatağı Kadıköy
Tel: 0216 658 02 54-73
E-mail: kozzy@penti.com.tr

Maltepe Park AVM
CEVİZLİ MH.TUGAYYOLU NO.73/27 Maltepe Park AVM Maltepe
Tel: 0216 515 13 93-94-95
E-mail: maltepe@penti.com.tr

Mühürdar Caddesi
CAFERAĞA MAH. MÜHÜRDAR CAD. NO:38/1 Kadıköy
Tel: 0216 700 15 46-47
E-mail: muhurdar@penti.com.tr

Nautilus AVM
İBRAHİMAĞA MAH.FATİH SK. NO.1 TEPE NAUTİLUS AVM NO :1-65 Acıbadem Kadıköy
Tel: 0216 339 87 26-27
E-mail: kosuyolu@penti.com.tr

Pendik Neomarin AVM
DOĞU MAH. BÜYÜKDERE MEVKİ NEOMARİN AVM NO: 1K-G04 Pendik
Tel: 0216 670 10 70-71
E-mail: pendik@penti.com.tr

Optimum Outlet AVM
1K107 İSTİKLAL SOK. NO:10/4 YENİ SAHRA Kadıköy
Tel: 0216 664 13 26-27
E-mail: optimum@penti.com.tr

Palladium AVM
BARBOROS MAH. HALK CAD. PALLADİUM AVM NO:8/B ZEMİN KAT BB 149 Ataşehir
Tel: 0216 663 16 38-48
E-mail: palladium@penti.com.tr

Pendorya AVM
ÇAMÇEŞME MAH. TERSANE CAD. FABRİKA SOK. PENDORYA AVM NO:54 Tuzla
Tel: 0216 670 22 00-670 21 71
E-mail: pendorya@penti.com.tr

Üsküdar Selmanipak Caddesi
SULTANTEPE MAH.SELMANİPAK CAD. NO:27/B Üsküdar
Tel: 0216 553 50 65-75
E-mail: selmanipak@penti.com.tr

Bağdat Caddesi Suadiye
SUADİYE MAH.BAĞDAT CAD. NO:425/1 Kadıköy
Tel: 0216 380 91 60-61
E-mail: suadiye@penti.com.tr

Sultanbeyli Plato
ABDURRAHMANGAZİ MAH. FATİH CAD. No:75/m-56 Sultanbeyli
Tel: 0216 398 18 80-82
E-mail: sultanbeyliplata@penti.com.tr

Ümraniye Meydan AVM
M1 MEYDAN ÜMRANİYE AVM NO.64/7 FATİH SULTAN MEHMET MAH. BALKAN CAD. Ümraniye
Tel: 0216 650 22 20-21
E-mail: meydanumraniye@penti.com.tr

Ümraniye Carrefour AVM
İNKİLAP MH.KÜÇÜKSU CD. ÜMRANİYE CARREFOUR AVM ALT ZEMİN NO:68 Ümraniye
Tel: 0216 525 16 60-61
E-mail: umraniye@penti.com.tr

ViaPort Outlet AVM
YENİ ŞEHİR MAH.DEDEPAŞA CADDESİ NO:2 KURTKÖY Pendik
Tel: 0216 696 14 78 -79
E-mail: viaport@penti.com.tr

İstanbul Avrupa Yakası Penti Mağazaları

212 Outlet AVM
MERKEZ MAH. TAŞOCAĞİ CAD. NO.5 ZEMİN KAT NO: 66 Bağcılar
Tel: 0212 602 30 12-13
E-mail: 212outlet@penti.com.tr

Akbatı AVM
SANAYİ MAH. 1655 SOK. AKBATI AVM NO:6-170 Esenyurt
Tel: 0212 397 74 84-85
E-mail: akbati@penti.com.tr

Akmerkez AVM
ETİLER NİSPETİYE CAD. AKMERKEZ AVM. NO:365 Beşiktaş
Tel: 0212 282 25 95-96
E-mail: akmerkez@penti.com.tr

Arenapark AVM
ATAKENT 2-3 MEVKİİ ÇİÇEKLİ VADİ CAD. ARENA PARK AVM NO:Z 39 Küçükçekmece
Tel: 0212 548 49 79-80
E-mail: arenapark@penti.com.tr

Armonipark Outlet AVM
TEVFİK BEY MAH.HALKALI CAD. ARMONİPARK AVM NO:132/BB-47 Küçükçekmece
Tel: 0212 592 92 73-74
E-mail: armonipark@penti.com.tr

Aqua Flora AVM
ŞENLİKKOY MAH. HALKALI CAD. NO:93/1 – Z6 FLORYA Bakırköy
Tel: 0212 573 41 62
E-mail: aquaflorya@penti.com.tr

Atirus AVM
FATIH MH. RIZA KUCUKOGLUPASA CD. ATIRUS ALISVERIS MERKEZI NO: 40/106 Büyükçekmece
Tel: 0212 777 93 61
E-mail: atirusavm@penti.com.tr

Axis AVM
MERKEZ MAH. CENDERE CAD. AXIS ALISVERIS MERKEZI NO: 28/Z-44 Kağıthane
Tel: 0212 295 72 70
E-mail: axisavm@penti.com.tr

Yakut Sokak
ZEYTINLIK MAH YAKUT SOKAK NO:5/25 Bakırköy
Tel: 0212 542 52 12
E-mail: bakirkoycd@penti.com.tr

Başakşehir Olimpa AVM
BAŞAKŞEHİR MAH. ERDEM BEYAZIT CAD. NO:5 OLİMPA ALIŞVERİŞ MERKEZİ ZEMİN KAT NO:50 Başakşehir
Tel: 0212 487 04 80-81
E-mail: basaksehir@penti.com.tr

Beşiktaş Çarşı
SİNANPASA MAH. HASFIRIN CAD. SİNANPAŞA İŞ MERKEZİ NO:5/101 Beşiktaş
Tel: 0212 327 27 76-86
E-mail: besiktas@penti.com.tr

Beylikdüzü Migros AVM
E- 5 YOLU KARAYOLU BEYLİKDÜZÜ MİGROS AVM 1. KAT Beylikdüzü
Tel: 0212 854 34 05-854 34 45
E-mail: beylikduzu@penti.com.tr

Capacity AVM
ZEYTİNLİK MAH.FİŞEKHANE CAD. NO:62 CAPACİTY AVM 1B/43 Bakırköy
Tel: 0212 560 53 41-661 44 27-661 69 02
E-mail: capacity@penti.com.tr

Carousel AVM
ZEYTİNLİK MAH.HALİT ZİYE UŞAKLIGİL CAD. NO:1/1B-10 Bakırköy
Tel: 0212 570 17 01
E-mail: carousel@penti.com.tr

Cevahir AVM
MEŞRUTİYET MAH. BÜYÜKDERE CAD. İSTANBUL CEVAHIR AVM NO:22/A Şişli
Tel: 0212 380 08 25-26
E-mail: cevahir@penti.com.tr

Demirören AVM
HUSEYINAGA MAH. ISTIKLAL CADDESI DEMIROREN AVM NO:50-54/109 Beyoğlu
Tel: 212 243 13 20
E-mail: demirorenavm@penti.com.tr

Galatasaray
İSTİKLAL CAD. NO:177/A Beyoğlu
Tel: 0212 244 54 04-244 64 04
E-mail: galatasaray@penti.com.tr

Güneşli Park AVM
GUNESLI MAH. FEVZI CAKMAK CAD. GUNESLI PARK AVM NO:2/1 B-7 Bağcılar
Tel: 0212 665 12 10
E-mail: guneslipark@penti.com.tr

Halaskargazi Caddesi
MEŞRUTİYET MAH.HALASKARGAZİ CAD. NO:134/A Şişli
Tel: 0212 343 07 27
E-mail: halaskargazi@penti.com.tr

Fatih Historia AVM
HASAN HALİFE MAH. ADNAN MENDERES BULVARI NO:2 Fatih
Tel: 0212 631 48 20-21
E-mail: fatih@penti.com.tr

Forum İstanbul AVM
SAĞMALCILAR MAH. FORUM İSTANBUL AVM FF BLOK NO:5B Bayrampaşa
Tel: 0212 640 57 23-33
E-mail: forumistanbul@penti.com.tr

İstinyepark AVM
İSTİNYE BAYIRI CAD.İSTİNYE PARK A.V.M F235 Sarıyer
Tel: 0212 345 57 12-13-14
E-mail: istinyepark@penti.com.tr

Forum Marmara AVM
OSMANİYE MAH. EKREM KURT BULVARI E5 SAHİL YOLU ÜZERİ FORUM MARMARA AVM S BLOK NO:089 Bakırıöy
Tel: 0212 466 61 24-25
E-mail: forummarmara@penti.com.tr

Marmara Park AVM
GÜZELYURT MAH. 1. CAD. AVM NO:33/A 447 Esenyurt
Tel: 0212 852 89 54
E-mail: marmarapark@penti.com.tr

Metrocity AVM
BÜYÜKDERE CAD. NO:171 Levent Beşiktaş
Tel: 0212 344 12 95-96
E-mail: metrocity@penti.com.tr

Metroport AVM
METRO İSTASYON ÜSTÜ KARTALTEPE MAH. METROPORT ALISVERİS MERKEZİ B1 KAT NO:33 Bahçelievler
Tel: 0212 441 16 00-441 18 80
E-mail: metroport@penti.com.tr

Olivium Outlet AVM
OLİVİUM OUTLET CENTER 18/A PROF.MUAMMER AKSOY CAD.NO:NO:1/1-88 Zeytinburnu
Tel: 0212 679 20 24-64
E-mail: olivium@penti.com.tr

Pelican AVM
ÜNİVERSİTE MAH. SELVİ SOK NO:25 PELİCANMALL AVM 1.KAT NO:94 Avcılar
Tel: 0212 596 18 90-596 12 90
E-mail: pelican@penti.com.tr

Profilo AVM
GULBAHAR MAH. CEMAL SAHIR SK PROFILO ALISVERIS MERKEZI NO: 33/Z-31 Şişli
Tel: 0212 216 40 20
E-mail: profiloavm@penti.com.tr

Rumeli Caddesi
RUMELI CAD. ŞAİR NİGAR SOK. VİLLA İŞ HANI NO:4-6 A BLOK NO:2 Şişli
Tel: 0212 246 20 06-08
E-mail: rumelicad@penti.com.tr

Sapphire AVM
EMNİYET EVLERİ CAD MİNE CIKMAZI KARACA APT NO:4 İSTANBUL SAPPHİRE ÇARŞI NO:B01-76 Levent
Tel: 0212 268 80 14-15
E-mail: sapphire@penti.com.tr

Silivri Kipa AVM
YENİMAHHALE GENERAL ALİ İHSAN TÜRKKAN CAD. SİLİVRİ KİPA AVM Silivri
Tel: 0212 728 22 47-48
E-mail: silivrikipa@penti.com.tr

Starcity Outlet AVM
KÖY ALTI MEVKİİ MERKEZ MAH. DEĞİRMENBAHÇE CAD. KAVAK SOK NO:2/Z06 Yenibosna Bahçelievler
Tel: 0212 603 45 78-77
E-mail: starcity@penti.com.tr

Torium AVM
SAADET DERE MAH. 137. SOK. TORİUM ALİŞVERİŞ MERKEZİ D BLOK NO:152 Esenyurt
Tel: 0212 699 22 06-86
E-mail: torium@penti.com.tr

Trump Towers AVM
KUŞTEPE MAH. MECİDİYEKÖY YOLU CAD. TRUMP TOWERS AVM NO:12/83-2B19 Şişli
Tel: 0212 216 82 26-27
E-mail: trumptowers@penti.com.tr

Valikonağı Caddesi
MEŞRUTİYET MH. VALİKONAĞI CAD. NO:109 Şişli
Tel: 0212 219 92 96-97-98-99
E-mail: nisantasi@penti.com.tr

Vialand AVM
YESILPINAR MH. GIRNE CD. VIALAND ALISVERIS MERKEZI NO: 1/2ZK-14 Eyüp
Tel: 0212 777 93 61
E-mail: vialandavm@penti.com.tr

White Hill AVM
KARDOLAP MAH. ATATÜRK BULVARI NO:13/Z-36 Eyüp
Tel: 0212 427 01 18
E-mail: whitehill@penti.com.tr

Zorlu AVM
LEVAZIM MAH. ZORLU CENTER KORU SOKAK NO:2/39 Beşiktaş
Tel: 0212 353 63 20
E-mail: zorluavm@penti.com.tr

Gelen aramalar:

  • penti mağazaları
  • penti şubeleri
  • penti mağazaları istanbul anadolu yakası
  • penti mağazalar
  • penti mağazaları İstanbul
  • penti mağazaları istanbul avrupa yakası
  • capacity corap mağazaları
  • trump towers penti telefon
  • penti beşiktaş
  • penti nerede
İstanbul İstikbal
İstanbul Kariye Mü

istanbuldagez@gmail.com

İstanbul'da Gezilecek En Güzel Yerler, Camiler, Müzeler, Lezzetli Mekanlar ve dahası... www.istanbuldagez.com'da

Makaleye Puan Verin
Henüz Yorum Yok

YORUM YAPIN