Monday, Apr 23, 2018
Ana Sayfaİstanbulda Gezİstanbul’da Bir Cennet Köşesi; Saklı Göl

İstanbul’da Bir Cennet Köşesi; Saklı Göl

şile saklı gölİstanbul’un adı gibi saklı kalmış cennet köşelerinden birini bugün sizlerle paylaşmak istiyorum; Saklı Göl.

Şile’deki bu cennet köşesi, şehrin tüm stresinden sizleri uzaklaştırıp harika bir tatil/haftasonu geçirmeniz için İstanbul’un içinde saklanmış adeta. İster ailecek, isterseniz de sevdiğinizle baş başa güzel bir gün geçirmekse niyetiniz Saklı Göl harika bir tercih.

Saklı Göl’de harika doğa manzarası ve kuşların güzel serenatları eşiliğinde lezzetli bir kahvaltı yapmak mümkün. Bununla birlikte; Bol oksijen dolu bir bisiklet turu veya trekking yapabilir, sessiz sakin bir doğada oltanızla balık bile tutabilirsiniz. Tabii ki, Saklı Göl’ün bu harika manzarasında fotoğraf çekmeyi sevenler için de rengarenk harika bir mekan.saklı göl şile
Şile Saklı Göl’e gideceklere iki özel önerim var; birincisi erken gidin ki aracınızı park etmekte sıkıntı yaşamayın, ikincisi ise kahvaltıda kiremitte menemen yemeden orayı terk etmeyin 🙂

İstanbul‘dan yaklaşık 50 km uzaklıkta buluan bu cennet köşesi, İstanbul-Şile Çevreyolunda Ahmetli Köyü 3. km’de yer alıyor.

Keyif dolu günler.

Gelen aramalar:

  • istanbulda saklı gidilecek yerler
Seyir Terrace Rumeli
İstanbul Tarihi Cam
Makaleye Puan Verin
Henüz Yorum Yok

YORUM YAPIN