Thursday, Jan 16, 2020
Ana Sayfaİstanbul MağazalarıEn Ucuz Uçak Bileti Sitesi biletbayi.com

En Ucuz Uçak Bileti Sitesi biletbayi.com

İnsanoğlu Antik Yunan’dan başlayarak İkarus’un kaz tüyü takıp uçuş denemeleri rivayetlerinden günümüze ayağını yerden kesmek için uğraşırken amacı yapamadığını yapabilme hevesi miydi, yoksa hızlı bir seyahat aracı yaparak dünyayı gezip görmek mi? Rivayetleri bir kenara bırakırsak 800’lü yıllarda ilk uçmayı başaran insan olan Endülüs’lü Abbas Kasım İbn Firnas’tan haberi var mıydı Hezarfen Ahmet Çelebi’nin?

Wright Kardeşler günümüzdeki uçakların temelini atıp ilk uçağı yaparken Hezarfen Ahmet Çelebi iki kıta arasında uçarak Avrupa’dan Asya’ya uçmayı başarmıştı bile. Ancak, devamı gelmemişti. Wright Kardeşler ise sadece basit bir bisikletçiyken uçurtmalardan esinlenerek yaptıkları uçak ile insan hayatına kocaman bir devrim yapmıştı.

Dünya tarihi böyle fedakar insanların önayak olduğu icatları gördükten sonra artık uçaklar sayesinde dünya küçücük bir gezegen haline geldi. Günler hatta aylarca süren seyahatlerin yerini Kıtaları, Okyanusları ve nice ülkeleri aşıp sadece saatlere sığan seyahatler aldı.

Teknolojinin de gelişmesiyle artık günümüzde internet üzerinden aldığınız uçak bileti ile saatler içinde dünyanın öbür ucuna gitmek mümkün. Tabii ki şimdi de başka bir sorun var. Uçak bileti ücretleri.
Dünyanın öbür ucuna gitmek için binlerce dolar ödemeniz gerekebileceği gibi çok daha ucuz uçak bileti alarak da bunu yapmak mümkün. Ucuz Uçak Bileti almak için ise yine teknolojiyi kullanmak gerekiyor. Biletbayi.com gibi uçak bileti karşılaştırma sitelerinden bir çok uçak firmasının fiyatlarına ulaşıp cebinize en uygun fiyatlı uçak biletini almanız artık çok kolay.

İstanbul’da Gezilecek Yerleri incelediniz, İstanbul’un birbirinden güzel yerlerini görmek için de can atıyorsunuz. Artık önünüzde kalan tek engel ulaşım olduğunda ilk tercih biletbayi.com . Türkiye’nin en ucuz uçak bileti sitesi Biletbayi.com üzerinden online olarak istanbul uçak biletleri‘ni kredi kartına 9 taksit ile  satın alabilirsiniz.

Biletbayi.com online olarak 7/24 size destek vermek üzere çalışıyor. İster uçak ister otobüs biletinizi online olarak bir tıkla almanız mümkün. Biletbayi.com Türk Hava Yolları, Pegasus, Onur Air, Atlas Jet, Sun Express, Bora Jet, Anadolu Jet yanı sıra Ulusoy, Kamil Koç, Varan, Pamukkale, Efe tur ve Metro gibi en çok tercih edilen şirketlerle çalışarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor.

 

Pendik Big Big Cafe
Makaleye Puan Verin
Henüz Yorum Yok

YORUM YAPIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.