Sunday, Jan 19, 2020
Ana Sayfaİstanbul'da Lezzet DuraklarıGalata’nın Aşkı “Falls In Galata”

Galata’nın Aşkı “Falls In Galata”

falls in galataFalls In Galata, Neve Şalom  Sinegogu ile Şahsuvar Bey Cami arasındaki tarihi binanın özelliklerine dokunulmadan Tarihi Galata semtinin atmosferi, havası, kokusu ile Türk ve Osmanlı kültürünün güzellikleri ile dekore edilmiş olan “Falls In Galata” gizli ve sessiz bahçesi, lezzetli yemekleri ile misafirlerini büyülüyor.

Menüsünde birbirinden lezzetli Türk ve Osmanlı Mutfağı yemekleri, Et, Balık ve Tavuk yemekleri, Özel Mantı seçenekleri, Vejeteryan yemekleri ve Makarnaları ile her damak tadına hitap ediyor.
Konukların özellikle mantı çeşitlerine hayran olduklarını gözlemleyebiliyorum. Ispanaklı, Karidesli ve Çikolatalı Kızarmış Mantıları mantı hakkında bildiğimiz tatların 180 derece değişimine yol açacak ve müdavimi olabilirsiniz.
falls in galata restoran

Falls In Galata’da aynı zamanda sohbetler, Astroloji sohbetleri, Nostaljik Naftalinli Plak ve Şiir geceleri gibi etkinlikler de düzenleniyor.
Tarihi dokusunun verdiği haz, nezih ortamı ve kitap okumak isteyenlere ayrılmış sessiz bölümü ile kalabalıkları kucağındaki semtin içerisinde kafa dinlemek ve damak tadınızla baş başa kalmak için biçilmiş kaftan.

Afiyet Olsun.

Hamburgerin Yeni Tad
Özgür Şef Mutfağ
Makaleye Puan Verin
Henüz Yorum Yok

YORUM YAPIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.