gittigidiyor.com da alışveriş yapmak için 13 neden

by İSTANBUL'DA GEZ !

gittigidiyor.com da alışveriş yapmak için 13 neden

Alışveriş seyahatlerin olmazsa olmazı öyle değil mi ? Buzdolabı magnetleri gezilen yerlerin en minik hatırası olarak hepimizin evinde. İstanbul’da gezilecek yerler listenizdeki noktaları gezerken de eminim yüzlerce dükkanda ürünler görecek almak isteyeceksiniz ama elinizde taşımak da zor gelecek belki de “valize sığar mı ki?” diye de düşüneceksiniz. Peki ya seyahate gidip de dönüşte valize sığmayan alışverişlerimiz, Hava limanında ödenen fazla bagaj ücretleri veya bagajlara sığmayan çantalar?
En iyisi siz İstanbul’un keyfini çıkartmaya bakın, güvenli alışveriş için gittigidiyor.com’dan alışveriş yapmanız için 13 nedeni sıralayalım. Gittigidiyor.com her zaman elinizin altında, Google Play’de, App Store’da ve web’te.

Amerika Birleşik Devletleri’nde amazon.com’un 1994’te E-Ticaret kavramının fitilini ateşlemesiyle birlikte 1995’te kurulan Ebay Amerika Birleşik Devletleri’nden dünyaya çığ gibi büyüyen bir İnternetten Alışveriş modasını başlattı. Günümüzde Çin de Dünya ticaret pazarında büyük oyunculardan biri olmasıyla Alibaba.com ve Aliexpress.com Çin’den alışveriş yapmak isteyenler için kurulan en popüler E-Ticaret sitelerinin oluşumuna yol açtı. Bu popüler markalarla birlikte başka birçok E-Ticaret sitesi internetten alışveriş yapma fırsatı verse de globalleşerek büyüyen başlıca siteler arasında değiller.

Ebay  2011 yılında tüm dünyadaki E-Ticaret ağına Türkiye gibi büyük bir pazarı eklemek isterken 2001 yılında kurulan gittigidiyor.com’u tercih etti. http://www.gittigidiyor.com bugün Türkiye’nin en çok tercih edilen E-Ticaret sitesi olarak internetten alışveriş yapmak isteyenlere ve internetten satış yapmak isteyenlere ev sahipliği yapıyor.

Türkiye’de E-Ticaret toplam pazarının 42,2 Milyar TL olduğu 2017 yılında, bu pazarın yarısından fazlası 22,9 Milyar TL ile Online ve Çok Kanallı Perakende alışverişler olarak gerçekleşirken, en çok tercih edilen E-Ticaret sitesinin neden gittigidiyor.com olduğunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

İşte gittigidiyor.com da alışveriş yapmak için 13 neden

 1. Risk Sistemi ile Güvenli Alışveriş

  Sıfır Risk Sistemi hem Alıcı hem de Satıcıyı koruyan güvenli bir sistemdir.
  Bu sistemde Alıcı alışverişini yaptıktan sonra ürünün parası ortak bir havuzda Gittigidiyor.com güvencesinde bekletilir.
  Alıcı 3 iş günü içerisinde aldığı ürün kendisine ulaştıktan sonra almış olduğu ürünü kabul ediyorsa onay verir.
  Alıcı onayı sonrasında Satıcıya parası aktarılır.
  Alıcı ürünü onaylamaz ise aldığı ürünü geri iade ederek parasını geri alabilir. Tabii ki ürüne zarar vermemişse!
  Alıcılar ve Satıcılar yapılan alışveriş sonrasında birbirlerine puan ve yorum vererek sonraki alışverişler için belirleyici olabilir. Olumlu veya Olumsuz tecrübelerini tüm gittigidiyor.com müşterileri ile paylaşabilirler. Böylece satıcılar müşterilerini memnun ederek yeni müşterilerin alışveriş yapmaları konusunda avantaj sağlayabilirler.

 2. Başarılı satıcıları bulma imkanı

  Gittigidiyor.com ile internetten alışveriş yapmanıza sebep olacak en önemli özelliklerden biri de Satıcıyı sizin seçebilmenizdir. Gittigidiyor.com mağazalarında satış yapan herkes sattığı her ürün için müşterileri tarafından değerlendirilir.
  Ürün kalitesi, Kargo Süresi, Kargo Ücreti, Satıcının İletişimi gibi parametreleri puanlayan ve yorum yapan alıcıların yorumları sonrası her satıcı için bir puanlama yapılır. Bu puanlamalar satıcıların Başarılı Satıcı veya Çok Başarılı Satıcı Şeklinde sınıflandırılmasına sebep olur. Dolayısıyla alıcıların da önceki alışverişlerden aldığı fikirlerle satın alacağı ürünü en iyi satıcıdan alabilme imkanına sahip olabilir.

 3. Perakende Alışverişten Daha Uygun Fiyatlar

  Alışveriş merkezlerinde, dükkanlarda gördüğünüz ürünleri almadan önce fiyatlarına bir de gittigidiyor.com da bakın. Arama motoru sayesinde kolayca istediğiniz ürünleri sorgulayabilirsiniz.
  Tecrübeyle sabittir ki pek çok zaman daha iyisini daha uygun fiyatlara gittigidiyor.com da bulmuşluğum vardır. Aklınıza dolandırıcılık veya kötü şeyler gelmesin, internetten alışveriş sayesinde dükkan kirası, eleman masrafı gibi pek çok giderinden kurtulan satıcılar bu kazançlarını indirim olarak sizlerle paylaşacaktır.

 4. Üye olmadan Alışveriş imkanı

  İnternette gezindiğimiz sitelerdeki en sıkıntılı özelliklerden biri de sürekli bir yerlere üye olmamız gerekliliğidir. Gittigidiyor.com alıcıların konforunu düşünerek bu konuda Hemen Al! Özelliğini geliştirdi. Bu sayede alıcı üye olmasına gerek kalmadan Hemen Al! butonuna tıklayarak internetten güvenli alışverişini gerçekleştirebilir.

 5. Kolay iade imkanı

  Gittigidiyor’dan alınan her ürün Sıfır Risk Sistemi ile korunuyor demiştik. Gittigidiyor.com’da özellikle her alışverişte olduğu gibi 14 günlük bir cayma süreniz mevuttur. Bunun dışında ürünün hasarlı veya arızalı gelmesi, ürünün umduğunuz gibi çıkmaması gibi durumlarda ürüne ait satış kodu ile anlaşmalı kargo firmalarından aldığınız ürünü indirimli kargo ücretleri ile iade edebilirsiniz.

 6. Alışveriş merkezlerinde bulamayacağınız yüz binlerce El Emeği ürüne ulaşmak

  Aldığım ürün sadece bende olsun diyenlerden misiniz? Gittigidiyor.com’da yüzlerce özel tasarım yapan KOBİ ve Amatör girişimciye ulaşıp eşi benzeri olmayan ürünlerine ulaşabilir. Hem siz sadece sizde olan özel bir ürün ulaşmış olursunuz hem de ülkemiz girişimcilerine katkıda bulunmuş olursunuz.
  Örneğin; Kişiye Özel Takı Tasarımı yapan girişimcinin Doğal Taşlardan ürettiği özel tasarım Kolye, Bileklik, Tesbih gibi ürünlerini gittigidiyor.com’da açtığı Online Mağazasında milyonlarca kullanıcıya ulaştırabilir.
  Benzer şekilde Belediyelerin Meslek Edindirme Kurslarında yetişen ancak iş yeri açma gücü olmayan pek çok amatör veya girişimci el emeği ile ürettikleri ürünlerini gittigidiyor.com’da bulabilirsiniz.

 7. Aradığını ürünü kolay bulma imkanı

  com içindeki 50’den fazla kategorideki ürünleri ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilir ve aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. Elektronik, Hobi, Spor gibi bir çok kategori sayesinde işiniz kolaylaşacaktır.

 8. 15 Milyondan fazla ürün çeşidi

  com’da 50’den fazla kategoriden bahsetmiştik, 50’den fazla kategoride birbirinden farklı 15 milyondan fazla ürün çeşidi sayesinde aradığınız ne varsa bulabileceksiniz.
  Tarihi bir Pul, Arabanıza Yeni Lastikler, Çocuğunuz için oyuncak, Playsatation Oyunları, Cep telefonu, Televizyon ve nicesi…
  Bu arada Gittigidiyor.com’da en çok ziyaret edilen ürünlere sayfanın alt kısmında ulaşabilirsiniz. An itibariyle Cep telefonu, iPhone ve Samsung Cep telefonları en çok ziyaret edilen sayfalar.

 9. 2. El ürünlere ulaşma imkanı

  Gittigidiyor.com alışveriş ayrıcalıklarından önemli bir kısmı da 2. el ürünlere ulaşabilmek. Bazen geçici süre kullanacağınız bir ürünü kullanılmamış alarak fazla para vermek yerine, ikinci el almak daha ekonomik olabilir. Mesela çocuğunuzun sadece birkaç yıl kullanacağı bir akülü arabaya çok daha ekonomik fiyatlarla kullanılmış olarak ikinci el ürünler arasında bulabilirsiniz. 2. El ürün almaktan korkmayın, Sıfır Risk Sistemiyle Gittigidiyor.com hep yanınızda 😉

 10. Taksitli alışveriş imkanı

  Gittigidiyor alışverişlerinizde yüksek meblağlarda alışveriş yapmak istediğinizde anlaşmalı bankaların şartlarına göre zaman zaman peşin fiyatına bazen de vade farkı ile Kredi Kartına Taksitli Alışveriş imkanı gittigidiyor’da mevcut.

 11. Kredi Kartı puanlarını kullanarak alışveriş imkanı

  İnternetten alışveriş yaparken kullanamamaktan dert yandığınız puanlarınız var ya işte onları gittigidiyor.com’da kullanmak mümkün. Anlaşmalı bankaların puanlarını Kredi Kartı ile alışveriş yaparken kullanmak mümkün.
  com işte bu özelliği ile pek çok internetten alışveriş imkanı veren E-Ticaret sitesinden farklılaştırıyor.

 12. İndirimli Kargo ücretlerinden faydalanabilme imkanı

  com’da alışveriş yaparken kullanıcıların en çok seçtiği satıcı özellikleri arasında Ücretsiz Kargo ile satış yapan satıcılar var. Buna rağmen oldu ki almak istediğiniz ürünü satıcı kargo ücreti alıcıya ait seçeneği ile yolluyorsa korkmayın! Gittigidiyor.com alışverişinize özel satış kodu sayesinde hemen hemen tüm kargo firmalarıyla anlaşmaları sayesinde kargo ücretlerini yüksek indirimlerle ödersiniz.

 13. Gittigidiyor.com Kazananlar Kulübü Ayrıcalıkları

Gittigidiyor.com üzerinden alışveriş yapanlar her zaman ayrıcalıklı. Gittigidiyor.com son 1 yıl içinde 3 farklı alışverişte 500 TL ve ürerinde alışveriş yapan kullanıcılarını özel fırsat ve ayrıcalıklarla ödüllendiriyor. İndirim kuponları, Ek indirimler, Seçili ünülerde indirimler, Mobil uyguamaya özel indirimler, Kişiye özel fırsatları ile gittigidiyor Kazananlar Kulübü Ayrıcalıklarından faydalanmak elinizde.

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.