Saturday, Jun 8, 2019
Ana Sayfaİstanbul'da Alışverişİstanbul’da Franchise Danışmanlığı Almak

İstanbul’da Franchise Danışmanlığı Almak

İstanbul’da franchise alarak iş kurmak isteyen girişimcilere franchise danışmanlığı alabileceği Franchise Borsası isimli şirketi tavsiye edebiliriz.

Franchise sektörü özellikle son 10 yıldır Türkiye’de çok hızlı bir büyüme potansiyeli yakaladı. Giyim, cafe ve restoran sektöründe bir çok marka hızlı büyüme aşamasına girmeye başladı. Bayilik almak isteyen girişimciler ise franchise toplam yatırım bedellerinde ki fiyatlandırma politikasını anlamamaya başladı. Örneğin royalty bedeli, mimari çizim bedeli ve franchise isim hakkı bedeli gibi rakamların yüksek olması ise girişimcinin aklını karıştırmaya başladı.

Sonuçta franchise demek bir işin imtiyaz haklarını alarak iş kurmak demektir. Bayilik almak isteyen girişimciler franchise danışmanı tutmadan bir işe girdiklerinde otomatik olarak bir çok konuda zarar edebiliyorlar. Oysa ki işin uzmanları bu konuda girişimcilere yardımcı olabiliyor ve franchise veren şirket ile alan girişimci arasında ki anlaşmazlıkları çözmeye odaklanabiliyor. Genellikle bu durumdan karlı çıkan ise girişimciler oluyor.

Bu yüzden franchise danışmanlığı almak girişimcilerin işleri ve işin yönetim sürecini kolaylaştırıyor.

İSTANBUL YEMİNLİ
En Güzel Tesettür
Makaleye Puan Verin
Henüz Yorum Yok

YORUM YAPIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.