Friday, Jan 17, 2020
Ana Sayfaİstanbul'da Lezzet Duraklarıİstanbul’da Napoli Esintileri Rossopomodoro’da

İstanbul’da Napoli Esintileri Rossopomodoro’da

Rossopomodoroİtalya’nın bayrağındaki Yeşil – Kırmızı ve Beyaz için Yeşil Biber, Domates ve Mozarella dendiğini biliyor muydunuz?
Rossopomodoro’da İtalyanca “Kırmızı Domates” anlamına gelen bir kelime. İtalyanların bu denli önem verdiği Kırmızı Domates İtalyan mutfağında Spagetti’den Pizza’ya bir çok yemeğin vazgeçilmezi aynı zamanda.

Rossopomodoro 2011 yılında Türkiye’ye Kırmızı Domatesler ve Napoli esintileri ile adım attılar. Napoli’de ki Rossopomodoro şubesinde eğitim alan şefler işinin ehli ve harika İtalyan Lezzetlerini sizlere kendinizi Napoli’d hissetmenizi sağlayacak bir atmosferde sunuyor.
Pizza’yı Pizza Yapan Taş Fırın, Zeytin ağacı ve Kara Tahta tüm Rossopomodoro’larda olduğu gibi vazgeçilmez mekan objeleri.
 italyan pizza
Rossopomodoro’larda ki bir başka özellik ise Dünya’nın neresinde bir Rossopomodoro’ya gitseniz aynı tadı, atmosferi ve keyfi alacağınızın garanti olması. Müzikleri, Mönüsü ve Mekan Objeleri her yerde ayın titizlikte hazırlanmış.

Rossopomodoro’da mönüler yılda 4 mevsim gibi değişiklik göstriyor. Neden mi ? E Mevsimler değiştiği gibi değişen sebzeler de Rossopomodoro mönüsünde yerini alıyor ve böylece Rossopomodoro’nun yemeklerinde hep mevsim sebzelerini ve ürünlerini tatmış oluyorsunuz.
italyan makarna
Rossopomodoro, Göztepe Parkı’nın hemen bitişiğindeki Hulusi Behçet Caddesi Kadıköy adresinde; İtalyan Mutfağı, Napoli, Pizza ve Makarna tutkunlarını Vize ve Pasaport’a gerek duymadan Lezzet İtalya’larında konuk etmek istiyor.

Afiyet Olsun…

Gebe Giyim Mağazala
Kiğılı Mağazalar
Makaleye Puan Verin
Henüz Yorum Yok

YORUM YAPIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.