Thursday, Jan 16, 2020
Ana Sayfaİstanbulda GezVialand’da Yeni Sezon Başladı 2016

Vialand’da Yeni Sezon Başladı 2016

İstanbul’un en büyük eğlence merkezi Vialand, Avrupa’nın en hızlı 3. Roller Coaster’ını bulundurduğu tema parkıyla geçtiğimiz yıl Avrupa’nın en büyük 5. Tema parkı seçilerek büyük bir başarıya imza attı.

vialand2016 yılında yeni sezonu açmaya hazırlanan Vialand, yeni sezona bomba gibi bir giriş yapacak. Başlangıçta Fatih’in Rüyası, Adalet Kulesi, Çılgın Nehir, Viking, Saray Salıncağı ve Nefes Kesen (Roller Coaster) gibi üniteleriyle ziyaretçilerini bambaşka dünyalarda eğlencelere götürüyordu Vialand. 2016’da ise Vialand yeni sezona yepyeni üniteler ve dünyaca ünlü karakterleri ile Angry Birds 3D, Cartoon Network Karakterleri ve Ice Age (Buz Devri) 4D keyfi ile tüm ziyaretçilerini büyülemeye hazırlanıyor.

vialand-tema-parkİstanbul Eyüp’te bulunan Vialand, 2016 Yeni sezonunda ziyaretçiler Cartoon Network’ün en ünlü karakterleri tanışırken eğlenceli dakikalar yaşatacak. Yeni sezonun iki yeni ünitesi ise genç yaşlı herkesi kendine bağlayan Buz Devri ve Angry Birds 3D ve 4D üniteleriyle harika zaman geçirecek.

Vialand, eğlence, alışveriş, sinema, bowling ve gösteri alanları ile İstanbul’un en eğlenceli mekanları başında gelemeye yeni sezonda da devam edecek.

Vialand Tema Park için günlük ve sezonluk giriş biletlerine Biletix‘ten ve Vialand web sitesinden ulaşabilirsiniz. Giriş biletlerine bakınca sezonluk bir bilet almanın maddi anlamada çok daha avantajlı olduğunu belirtmek isterim.

İyi eğlenceler 😉

 

 

İstanbul Uçurtma M
Taşlıhan Butik Ote
Makaleye Puan Verin
Henüz Yorum Yok

YORUM YAPIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.