Saturday, Jun 8, 2019
Ana Sayfaİstanbulda GezViaSea Eğlence Adası Sömestre Etkinlikleri

ViaSea Eğlence Adası Sömestre Etkinlikleri

Okullar yarı yıl tatiline girdiğine göre siz de çocuklarınız için sömestre tatilinde İstanbul’da ne yapabiliriz diye düşünmeye başlayan ebeveynlerden biri olarak bu yazıyı okumaya başladıysanız, doğru yere geldiniz. Okumaya devam…

Bir metropol olarak İstanbul, hemen her konuda olduğu gibi çocukların eğlenceli zaman geçirmeleri söz konusu olduğunda da bir keyifli seçenekleri ile çocukları mutlu etmeyi başarıyor. İstanbul’da çocuklarla gezilecek yerler yazımızı okumanızı tavsiye ederek işe başlayabilirim.

ViaSea Eğlence Adası da ViaSea Akvaryum, ViaSea Tema Park, Via Entertainment, Ice Park gibi üniteleri ile İstanbul’da gezilecek yerler listesine hızlı bir giriş yapmak adına işe çocuklardan başlamayı amaçlıyor. ViaSea Eğlence Adası, İstanbul’da keyifli bir sömestr tatili geçirmek isteyen çocuklar, aileleri ile birlikte farklı aktivitelerle yeni bir deneyim kazanabilir.

ViaSea Eğlence Adasının en iddaalı üniteleri ViaSea Akvaryum ve ViaSea Tema Park elbette. Ancak, sömestr tatilinin kış mevsimine gelmiş olması tema park işini biraz zora sokuyor. Soğuk havalarda aileler elbette ki açık alan değil daha çok kapalı alan aktivitelerini tercih ediyor. ViaSea Eğlence Adası, kötü hava koşullarına karşı ise Sinema, Bowling, Çocuk Tiyatrosu ve Oyun Alanı ile her yaştan ziyaretçisi için kötü hava koşullarında bile eğlenceyi mümkün kılıyor.

ViaSea Eğlence Adasındaki Ice Park ise kış günlerinde açık havadaki en eğlenceli aktivite. Çocuklar aileleri ile Buz Pateni veya eğlenceli kayak aktiviteleri ile kar keyfini yağmadan da yaşayabiliyorlar.

İstanbul’da sömestre aktivitesi olarak ViaSea Eğlence Adası, İstanbul’da çocuklar için farklı bir sömestr eğlencesi sunuyor. ViaSea Eğlence Adası Sömestr etkinlikleri programını aşağıdaki tablodan takip edebilirsiniz.

ViaSea Eğlence Adası 21- Ocak – 5 Şubat Etkinlik Takvimi

 

 

 

İstanbul'da Çocukl
İstanbul Koçtaş M
Makaleye Puan Verin
Henüz Yorum Yok

YORUM YAPIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.