Mevsimi Bitmeden Yetişin ! Bostancı Lunapark

by İSTANBUL'DA GEZ !

Çocukken babaannemin balkonundan baktığımda eğer Bostancı Lunapark ışıkları her yeri aydınlattıysa o an Lunaparka inmemek imkansız hale gelirdi. Çocukluğumda amcamın sırtında sık sık gittiğim Bostancı Lunapark, 1983 yılından beri istikrarlı bir şekilde zamana ve şartlara her daim ayak uydurmayı başararak ayakta kalmayı bildi.

bostancı gösteri merkeziSık sık yenilenerek her yaştan insanı eğlenceye çekmeyi başaran Bostancı Lunapark, Anadolu yakasının simgelerinden biri haline gelirken, yıllardır aynı yerde bulunuyor olması nedeniyle artık bulunduğu durağa ismini verecek hale geldi.

Sahil yolu, Bağdat Caddesi ve E-5 Karayolu noktalarının tam ortasında Bostancının en işlek yerinde bulunan Bostancı Lunapark’a ulaşım çok kolay; Pendik-Kadıköy Minibüs yolunda Bostancı ışıklarda yer alırken, E-5 Karayolu Kartal istikametine giderken Bostancı Köprüsü üzerinden aşağıya doğru arabanızı bırakmanız yeterli.
Işıl ışıl görüntüsü ve çekiciliği ile Bostancı Lunapark karşınıza çıkacak.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.