Aksiyon İstanbul Seyyar Tırmanış Duvarı

by İSTANBUL'DA GEZ !

10570313_944473255582344_833509830100938943_nUygun maliyeti ile gençlerin ve çocukların ilgisini çekmeyi başaran Seyyar Tırmanış Duvarı, son zamanlarda ister açık ister kapalı alan olsun özellikle Alışveriş Merkezleri’nde çok yaygınlaşan bir etkinlik.

Sanırım şehrin yorgunluğu ve stresi sonrası adrenalin ve heyecan yetişkinlerin ilgisi çekerken, Çocuklar kocaman bir duvara tırmanmanın verdiği özgüven sayesinde eğlenceli dakikalar geçiriyorlar. Özgüvenlerini tazeliyorlar.

İstanbul’da “Aksiyon İstanbul” ekibi spor tırmanış duvarı ekibi, Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu Murat Canbek liderliğindeki uzman kadrosuyla Ataşehir’deki Brandium AVM ve Novada AVM’de her gün 10.00 – 22.00 arasında hizmet veriyor.

Sadece 5 TL karşılığında 2 tırmanış hakkı elde eden tırmanma sevenler heyecanı, adrenalini uzman ekibin kontrolünde güvenli bir şekilde yaşıyor. Seyyar tırmanış duvarına gelenlerin yüzlerindeki mutluluk etkinliğin ne kadar eğlenceli olduğunun kanıtıdır diye düşünüyorum 🙂

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.