Bizim Lokanta İstanbul’da Ev Yemekleri Yapıyor

by İSTANBUL'DA GEZ !

İstanbul’da yaşayıp ev yemeklerine hasret kalanlarının sayısı gittikçe artarken, İstanbul’da Ev Yemekleri konusunda bizlere yardımcı olacak yerler genellikle butik mekanlar olarak hizmet veriyor. Her semtin bir Ahmet Ustası, Melek Ablası, Hanımeli Mutfağı vardır elbette. Peki ya butik mekanların dışında yaşamak durumunda kalan Ev Yemekleri sevdalıları? Alışveriş merkezlerinde Fast Food dayatmalarına maruz kalarak yaşamak zorunda olanlar? İstanbul’da Gezilecek Yerleri görürken ev yemeği arayanlar? Merak etmeyin sorun çözülmeye başladı sanırım.

Ülker grubuna ait Bizim Mutfak markasıyla marketlerde çokça karşılaştığımız Bizim markası lokantaya dönüştü. Marketten alıp evinizde yemeklerde kullandığınız Bizim Mutfak ürünleriyle hazırlanan Yöresel Ev Yemekleri, Türk Mutfağından harika lezzetler ve sulu yemek dediğimiz o şey işte artık Bizim Lokanta adıyla İstanbul’da.

Hasta sonu evde yemek yapmasak, alışverişe gidip hazır gelmişken yemek de yiyelim dediğimiz bir hafta sonu tanıştık Bizim Lokanta ile. Daha sonra bir iş ziyaretinde Ümraniye Meydan AVM’de de rastladım.

İstanbul’da Bizim Lokanta konseptine ilk olarak Akasya AVM‘de rastlamıştım. Çok hoşuma gitmesi bir yana böyle bir mekan açılması sadece benim hoşuma gitmemiş olacak ki fazlaca uzun bir sıra bekledikten sonra yemeğime kavuşabildim. Beklemeye değdi mi derseniz, Kesinlikle Evet.

Bizim Lokanta’da her gün zeytinyağlıdan tatlıya 294 çeşit ile hizmet veriliyor. Bunlarında içinde çorbalar, yöresel lezzetler, ev yemekleri gibi bir çok lezzet var. www.bizimlokanta.com.tr adresinde hikayeleriyle ilgili bir çok bilgi ve haberler de mevcut.

Açıkçası Bizim Lokanta Meydan AVM şubesinin dekorasyonunu daha çok sevdim ve hatta yazımdaki fotoğraflar da Bizim Lokanta Ümraniye Meydan AVM de çektiklerimden.

Bizim Lokanta neden mi bu kadar hoşuma gitti? Evdeki yemeği sokakta zahmet etmeden yemenin keyfini bana yaşattığı için.net

Ev yemeği yiyerek sağlıklı beslenelim ama sokağa çıkınca da Fast Food zincirlerine mahkum olmayalım istiyorum sadece.

O zaman iyi bir haberle kapatayım konuyu, artık İstanbul’da Ev Yemekleri yemek istediğiniz zamanlarda evinizin dışında da bu keyfi yaşamak mümkün. Bizim Lokanta. Şöyle bir araştırınca Bizim Lokanta olayını kendi test ettiğim Akasya AVM ve Ümraniye Meydan AVM dışında; Eminönü, Mall of İstanbul, Emaar Square Mall, Nişantaşı Üniversitesi Maslak Kampüsü şubeleri de varmış.

Afiyet Olsun.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.