Garaj İstanbul Nerede?

by İSTANBUL'DA GEZ !

İstanbul, eğlenceli ve keyifli konserleri ile bir çok mekanda müzik sevenleri yerli ve yabancı bir çok sanatçı ile buluştururken, Garaj İstanbul bu mekanlar arasında hem müzik hem de sanatın her dalında İstanbullulara hizmet eden ender mekanlardan.

Müzik sevenler, konserlerde sevdikleri sanatçıları izler ve dinlerler ancak, Babylon, Jolly Joker, Hayal Kahvesi gibi mekanlarla birlikte başlayan butik konser konsepti, müzik sevenlerin sevdikleri sanatçıları yakından görmeleri ve daha kaliteli müzik keyfini daha az kalabalık ortamlarda yaşamalarına olanak sağlıyor. Garaj İstanbul da butik konser konseptinde hem eğlenmeyi hem de konser havasından daha çok bar atmosferinde müzik sevenlerin eğlenceli zaman geçirmelerini sağlıyor.

Garaj İstanbul etkinliklerine katılmak için biletix satış noktaları üzerinden veya biletix.com‘dan bilet alabilirsiniz.

Yerli ve yabancı bir çok ünlü sanatçının canlı performanslarıyla sahne aldığı ve hayranlarıyla buluştuğu Garaj İstanbul, aynı zamanda tiyatro çoğunlukta olmak üzere diğer sanat dallarında da etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

İstanbul’un en ünlü caddesi İstiklal Caddesinde yer alan Garaj İstanbul, hem merkezi konumu hem de fiziksel şartları ile en çok tercih edilen eğlence mekanları arasındaki yerini almış durumda.

İstanbul Canlı Müzik Mekanlarından Garaj İstanbul’da sevdiğiniz sanatçıların ve grupların canlı performanslarını keyifli bir atmosferde dinleyebilirsiniz.

Garaj İstanbul İletişim

Tel: 0 (212) 244 44 99

Garaj İstanbul Nerede, Nasıl Gidilir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.