İstanbul SAPPHIRE Seyir Terası ile Ayaklarınızın Altında

by İSTANBUL'DA GEZ !

sapphire seyir terası4. Levet’te yer alan İstanbul Sapphire Seyir Terası, New York – Empire State Tower, Paris – Eiffel Tower, Moskova – Ostankino Tower gibi Dünyanın seçkin Seyir Teraslarından biri…

İstanbul’u Hiç Böyle Görmediniz
236 Metre yükseklikte 360 derece panaromik İstanbul Manzarası imkanı veren İstanbul Sapphire Seyir Terasımda Boğaz Manzarası, Kız Kulesi, Ayasofya, Galata Kulesi gibi tarihi ve görülmeye değer mekan ayaklarınızın altında.
Hava koşulları nedeniyle görüntü kalitesi konusunda ziyaretiniz sırasındaki keyfiniz doğa anaya bağlı.
İstanbul Sapphire

SKY RIDE ile İstanbul bambaşka 

4 Boyutlu bir helikopter simülasyonu  olan SkyRide ile Türkiye’nin ilk 4D İstanbul çekimlerini rüzgar, yağmur, dokunma ve ses efektleri altında görme fırsatı bulacaksınız.
SkyRide heyecanını yaşamak için Seyir Terası biletiniz ile birlikte Seyir Terası + SkyRide şeklinde birleştirilmiş halde almalısınız.

Dilerseniz Online olarak da elde edebileceğiniz biletler Sadece Seyir Terası biletleri Öğrenci 15 TL Tam 18 TL, Seyir Terası + SkyRide biletleri ise Öğrenci 23 TL Tam 28 TL’ye alabilirsiniz.
Online Bilet almak için Tıklayın.

skyride istanbul sapphire

İstanbul Sapphire Seyir Terasında İstanbul manzarası ile birlikte lezzetli yemekler yiyebileceğiniz bir bölüm de mevcut. 336 metrekarelik bir alanda hizmeti veren bölümde dilediğiniz etkinlikleri gerçekleştirmeniz mümkün.
Doğum günü, Toplantı, Konferans gibi organizasyonlarınızı yapmanız için 0212 268 83 83 telefon numarasını arayarak detaylı bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İstanbul Sapphire Seyir Terasını, Öğrenciler, Yerli ve Yabancı Turistlerin, Fotoğraf meraklısı grupların da gezebilmesi ve bu güzel manzaradan istifade edebilmesi için grup etkinlikleri de düzenlenebiliyor.

sapphire seyir terası

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?