İstanbul’un En Farklı Mağazası The Company

by İSTANBUL'DA GEZ !

einstein istanbulİstanbul’da Alışveriş yapmayı en çok isteyeceğiniz yeri düşündükten sonra bu yazıyı okumaya başlayın. Eminim kararınız The Company olarak değişecek 🙂

The Company, İstanbul merkezli ve %100 Türk sermayesi ile kurulmuş bir dükkanlar zinciri. The Company‘yi diğerlerinden farklı kılan ise farklı olması 🙂 Onlar kendilerini “Çok büyük, yeni, faydalı ve heyecan verici mağaza!” olarak tanımlıyorlar.

The Company mağazalarında gördüğünüz her şey aslında günlük hayatınızda bir şekilde kullandığınız veya kullanmayı çok arzu ettiğiniz eşyalardan oluşuyor. Ancak, bu eşyalar The Company mağazasında yer aldığında biraz daha eğlenceli, tarz ve farklı bir hal alıyor.

Duvardaki saat, çiçeğin saksısı, kapıdaki Hoş Geldiniz!, evdeki ayna, masadaki biblo, dolaptaki bardak, kahvaltı seti, duvardaki tablo, arabada dinlediğin müzik, defter, t-shirt ve daha niceleri en farklı formları ile The Company’de. The Company bu özelliği ile aslında bir anlamda kendi kendine harika bir hediyelik eşya dükkanı haline geliyor aslında.nostalji istanbul

Ev, Ofis, Banyo, Mutfak dekorasyonu, innovatif ürünler, Kırtasiye ve nostaljik ürünler kısaca The Company’nin ürün gamlarını oluşturmakta. Bunların tamamı eğlenceli ve farklı elbette ancak, benim en keyif aldıklarımda ilk sırada olmak için 2 kategori çekişiyor.
İnnovatif ürünlerde her gün kullandığınız kalem, bu kez bir köpek şeklinde olabiliyorken, Nostaljik ürünlerde Coca-Cola’nın 1950’lerdeki ambalajlarına bürünen bir saklama kutusu veya 1930’ların en hit markalarından birine ait ambalaj teması ile harika bir tepsi sizin olabiliyor.

sabun istanbulThe Company’den sevdikleriniz için veya kendiniz için harika ve farklı tasarımlarıyla bir ayna, biblo, sabun, bardak, kalem, tepsi, fincan, tablo, dekorasyon objeleri, banyo setleri, mutfak malzemeleri gibi bir çok alternatif ürün satın alabilirsiniz.
Üstelik alışveriş sırasında karar verememenize harika müzikler eşlik ediyor. Ve kasaya uğradığınızda bu müziklerin içinde bulunduğu CD’yi de sepetinize ekleyebiliyorsunuz.

İstanbul‘da Airport AVM, Kadıköy Bahariye, Viaport Marina Tuzla, Viaport Venezia AVM ve Marmara Park AVM’de The Company mağazalarına ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.