İKEA İstanbul

by İSTANBUL'DA GEZ !

ikea istanbul2005 yılından günümüze “İKEA Evinizin Her şeyi” slohanı ile Türkiye pazarında yer alan İKEA, ilk mağazasını 1958 yılında İsveç’te açtı. İKEA’nın sık sık kapılarınıza kadar gelen kalın İKEA kataloglarının geçmişi ise 1951 yılına dayanmaktadır.

Çocukluğunda kendi imkanlarıyla kibrit satarak başlayan bu müteşebbis girişimcinin bugün Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika’da olmak üzere 4 kıtada 40’tan fazla ülkede 200’den fazla mağazası bulunmaktadır.

İKEA İstanbul macerası ise 2005’te Ümraniye şubesiyle başlarken, 2007’de İKEA Bayrampaşa hizmet vermeye başladı.

Alışveriş için çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan İKEA Türkiye Kataloğunda ise Ev dekorasyonu, Yatak ve Oturma Odaları, Banyo, Mutfak ve Mutfak aksesuarları, Ofis Mobilya ve dekorasyonu ve Aydınlatma gibi çok geniş bir ürün çeşitliliği bulunuyor. İKEA İstanbul’d alışveriş yaparken ürünler içerisindeki en ilginç bölüm ise organik İsveç mutfağı örnekleri oluşturuyor. (Reçeller, Kurabiyeler, Ekmekler, Deniz Mahsülleri, Et ürünleri)

İKEA İstanbul, tüm İstanbulluların kapılarına kadar bıraktığı İKEA ürün kataloğu sayesinde de tüm müşterilerine dokunmayı başarıyor.

İKEA 1960 yılından beri ise mağazalarında İKEA Restoranları ile bir başka farklılığa imza atarken, İsveç Köftesi en çok rağbet görenlerin başında geliyor.

İKEA İstanbul Şubelerine Ulaşım Haritaları 

 

              

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.