Thursday, Jan 16, 2020
Ana Sayfaİstanbul'da AlışverişViaport Marina Tuzla’da Açıldı

Viaport Marina Tuzla’da Açıldı

viaport marina

viaport marinaDünyanın ilk deniz üstünde tasarlanan yaşam merkezi Viaport Marina, “Hayatın Tadı Denizdeki TUZLA Buluşuyor” sloganı ile Tuzla’da açıldı.

Viaport Marina, Türkiye’de yaşanmamışları bir araya getirerek ilkleri İstanbullulara sunuyor. Tamamı yaklaşık 1 Milyar Euro’ya mal olan Viaport Marina Tuzla, Alışveriş Adası ve Via SEA olmak üzere farklı kategorilerde hizmet verecek.

Deniz Üstü Yaşam Merkezi olarak adlandırılan Viaport Marina, deniz üzerine farklı mimarisiyle dikkat çekerken, Viaport Marina içinde en çok dikkati Via SEA çekecek gibi görünüyor.
Via SEA, içerisinde “Denizin Altını Üstüne Getiren” Akvaryum, Adrenalin tutkunlarını bir araya getirecek olan Avrupa’nın en hızlı 5. Roller Coaster’ı 55 metreden 110 km hızla hareket ederek, 35 oyun ünitesiyle birlikte İstanbulluların ilgi odağı olacak.tuzla marina

Viaport Marina’da Alışveriş bölümünde dünyaca ünlü markalar OUTLET mağazalarıyla hizmet verecek. Aynı alanda yiyecek alanlarında ise birçok zincir lezzet durağı ve restoran misafirlerini bekleyecek.

Viaport Marina, İstanbul Anadolu Yakasının eksikliğini hissettiklerini tamamlayacak gibi görünüyor. Şimdiden iyi eğlenceler.

Viaport Marina Tuzla Nerede ?

Hard Rock Cafe İsta
Yada Beach ile İsta
Makaleye Puan Verin
Henüz Yorum Yok

YORUM YAPIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.