Thursday, Jan 16, 2020
Ana Sayfaİstanbulda Gezİstanbul’da Kayak Snow Park’ta

İstanbul’da Kayak Snow Park’ta

İstanbul’da Dört Mevsim Kayak Keyfi Snow Park’ta…

Kış mevsimi geldiğinde sık sık ekranlarda karşılaştığımız veya sosyal medya hesaplarımızda gördüğümüz kayak resimlerine sinir olanlardan mısınız? Eğer keşke bende şimdi gidip karlar üstünde kaymak istiyorum ama iş güç imkansız diyenlerdenseniz çare bulundu; Snowpark. 🙂

İstanbul’da dört mevsim kar, dört mevsim kayak keyfini Kartepe, Uludağ gibi kayak merkezlerindeki kar kalitesiyle yaşayabileceğiniz Türkiye’nin ilk kapalı Kayak merkezi Snow Park, Esenyurt’taki Torium AVM’de. Snowpark’ı keyifli yapan en önemli özelliği kesinlikle %100 orijinal kar kullanılması. Dileyenlerin kayak ve snowboard dersleri bile alacağı Snowpark’ta en düşük kar kalınlığı 50cm. Snowpark ziyaretçilerine tesiste kullanması için gerekli mont, eldiven gibi ekipmanların da tamamını temin ettiği için oldukça kullanışlı bir aktivite hizmeti sunuyor.

Snowpark’ta snowboard ve kayak gibi kış sporları yanı sıra buz mağaraları, asma köprüler, yürüyüş alanları gibi eğlenceli aktiviteler şehrin içinden sizi alıp karlı tepelere götürerek hayatınıza farklı bir heyecan katmanıza sebep oluyor.

Snowpark Torium Bilet Fiyatları

Hafta içi 20 TL Hafta sonu 30 TL

Snowpark Nerede, Snowpark Nasıl Gidilir?

 

İstanbul'da Gezilec
ViaSea Akvaryum
Makaleye Puan Verin
Henüz Yorum Yok

YORUM YAPIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.