Mall of İstanbul

by İSTANBUL'DA GEZ !

mall of istanbulİstanbul Başakşehir’de kurulan yeni konut, ofis, alışveriş, otel ve eğlence merkezini de içinde bulunduran kocaman bir yaşam merkezi; Mall of İstanbul. “MOİ”

Torunlar GYO projesi olan Mall of İstanbul, aslında Mall of İstanbul konut ve işyerleri sahiplerine öncelikli, ayrıcalıklı ve farklı bir anlayışı yaşatmak için kurulmuş olsa da tıpkı Akasya AVM gibi çok kısa süre içinde İstanbulluların uğrak yerlerinden olmayı başardı.

Mall of İstanul’da 350’ye yakın mağazada, ister açık alanlarda ister kapalı alanlarda dünyaca ünlü markaların mağazalarına ulaşarak aşılveriş keyfi sürmek mümkün.  Alışveriş yorucudur sonrasında mutlaka yemek yemem de lazım diyenler için, Türk ve Dünya mutfağına hakim birbirinden güzel restaurant ve fast food zincirleri ile lezzetli yemekleri ziyaretçilerine sunuyor.

Mall of İstanbul aynı zamanda içerisinde MOİ Park ile Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence kolonisini sakinlerine ve ziyaretçilerine sunuyor. MOİ Park’ta her yaştan insanı eğlendirmek için birbirinden güzel oyuncaklar var.mall of istanbul

Mall of İstanbul’da alışveriş, lezzetli yemekler, eğlence var dedik peki ya Sinema, Tiyatro…  Mall of İstanbul’da 16 salon ve yüksek teknolojiyle donatılmış 3bin koltuklu Türkiye’nin en büyük sineması Cinetech, bununla birlikte 700 koltuk kapasiteli MOİ Sahne gösteriler, konserler ve tiyatro oyunları için ziyaretçilerini bekliyor.

Mall of İstanbul‘da etkinliklerin ardı arkası kesilmiyor. Cinetech Sinema ve MOİ Sahne yanı sıra, MOİ Mutfak, resim, fotoğrafçılık kursları gibi onlarca etkinliğin gerçekleştirildiği MOİ Club ve çocuklara birbirinden farklı dijital ve uygulamalı aktivitelerin yer aldığı İnteraktif Osmanlı Müzesi “Ottomanya” yer alıyor.

Mall of İstanbul Süleyman Demirel Bulvarı Mahmutbey Başakşehir adresinde ziyaretçilerini eğlenceli aktiviteleri ile bekliyor…

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?