Mizah Festivali

by İSTANBUL'DA GEZ !

mizah festivaliCeyhun Yılmaz, Erdil Yaşaroğlu, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Metin Akpınar, İlker Ayrık, Yiğit Özgür… Bu isimleri Mizah bir araya getiriyor.
Kimisi dergisinde kalemiyle, kimisi ekranda yüzüyle, kimisi de zekasıyla milyonları güldüren, bazıları da güldürürken düşündüren mizah ustaları Mizah Festivalinde bir araya geliyor.

Mizah Festivalinde, Beyaz perdede izlediğiniz filmlerden, hiç kaçırmadığınız televizyon dizilerine, dinlediğiniz radyo programlarından okuduğunuz mizah dergilerine ve takip ettiğiniz sosyal medya fenomenlerine kadar bir çok mizahçı mizahın büyüsünü paylaşmaya hazırlanıyor.

Zekası ve yeteneğiyle milyonları güldüren, bazen düşündüren mizah ustalarıyla sohbet etmek, günlük hayatın akışına mizahçıların gözünden bakmak ve tabi ki her şeye inatla daha fazla gülmek için; Mizah Festivali 9-10 Mayıs’ta Akatlar Mustafa Kemal Kültür Merkezi‘nde. Biletler Biletix’te…

 

Bu arada söylemeden edemeyeceğim; Türkiye’de mizah denince akla ilk gelenlerden Levent Kırca, Cem Yılmaz, Ata Demirer, Bahadır Baruter gibi isimleri programda göremediğim için üzüldüm açıkçası. Umarım program dışında onlar da Mizah için Mizah Festivalinde bir araya gelirler.

Mizah Festivali Programı aşağıdaki gibidir.

mizah festivali

 

Not: Etkinlikten elde edilen gelirin bir bölümü “Her Yerde Sanat Derneği” Aracılığıyla Mardinli çocukların sanatsal çalışmaları için bağışlanacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.