Saturday, Jun 8, 2019
Ana SayfaSahne SanatlarıSömestr Tatilinin En Eğlenceli Aktivitesi Bubble Show feat. Tom & Jerry

Sömestr Tatilinin En Eğlenceli Aktivitesi Bubble Show feat. Tom & Jerry

fan yang bubble show

fan yang bubble showOkulların Sömestr tatiline girmesine çok az kaldı ve miniklerin karnelerindeki 5 yıldızlı Pekiyileri ödüllendirmek için İstanbul’da çeşitlik etkinlikler olacak. Bu etkinlikler içinde en eğlencelisi kesinlikle “Bubble Show feat. Tom & Jerry”.
“Fan Yang” ve sevimli çizgi kahramanları “Tom & Jerry” Sihirli baloncuklarıyla izleyen herkesi büyülemek için sömestr tatilinde 7-8-9 Şubat’ta günde 2 kez sahne almak üzereİstanbul’da…
Sabun köpüğü ustası olarak ünlenen ve Almanya’da uluslararası ün kazanarak, “Yılın Sanatçısı” seçilen “Fan Yang”, 19 kez dünya rekoru kırarak “Guinness Rekorlar Kitabı”nda yerini aldı.fan yang bubble show

Her yaştan izleyici için eğlenceli, renkli ve interaktif bir gösteri olan Bubble Show feat. Tom & Jerry, Mükemmel, heyecan verici ve büyüleyici sahne tasarımı ile izleyenleri kaynaştıran bir gösteri ve gittiği her ülkede kapalı gişe izlenmeyi başarıyor.

7-8-9 Şubat 2014’te izleyenleri ile İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonunda günde 2 kez buluşacak olan “Bubble Show feat. Tom & Jerry” biletleri tükenmeden almak için Tıklayın.
Çocuğunuz ile birlikte mükemmel vakit geçirmenizi sağlayacak bu etkinliği kaçırmayın…

Gelen aramalar:

  • istanbulda gezilecek yerler nereye gidilir
  • bubble show istanbulda nerede
  • sömestrde istanbulda nereye gidilir
  • bubble show nerede
İstanbul'da Kuş Ko
Osmanlı'nın Has Ba
Makaleye Puan Verin
1YORUM

YORUM YAPIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.