Tepe Nautilus Alışveriş Denizi İstanbul’da

by İSTANBUL'DA GEZ !

tepe nautilusTürkiye’nin İlk ve Tek tematik Alışveriş Merkezi Tepe Nautilus, “Deniz” konseptini benimsemiş bir AVM. Alışverirş Merkezinin giriş kapılarının adları bile deniz kabuğu, deniz yıldızı gibi isimlerle süslenirken, Avm içerisinde çeşitli yerlerde kurulan akvaryumlarda deniz canlılarına rastlamak mümkün. Köpek Balıklarının bulunduğu akvaryum en çok ilgi çeken bölüm olarak öne çıkıyor.

Tepe Nautilus Avm içerisinde kocaman bir Carrefour mağazası, 2 Katlı bir Boyner Mağazası, 8 salonlu Cinemaximum Sineması, Marks&Spancer, Polo Garage, Zara, Ayakkabı Dünyası, D&R, Columbia, Adidas gibi bir çok yerli ve yabancı mağaza bulunurken, her türlü ihtiyacınızı Avm içerisinde karşılamanız mümkün kılınmış. tepe nautilus
Avm içerisinde bir de Food Court alanı var ve burada HD İskender, Kırkpınar Lokantası, Buger King, KFC gibi bir çok fast food zincir mazağalarını bulabilir karnınızı doyurabilirsiniz.
Avm içerisinde ayrıca, bebek bakım odası, sağlık odası, ambulans servisi gibi hizmetler sunan Tepe Nautilus, alışveriş keyfine yeni imkan ve kolaylıklar ile hizmet vermeye devam ediyor.

Tepe Nautilus içerisinde hayatınızı her şekilde idame ettirmek mümkün, Sinema, Alışveriş, Yemek derken Avm içerisinde bulunan Sports International’de sağlıklı yaşam için sporunuzu yapabilir ve günlük rutininizi bozmadan hayata devam edebilirsiniz.
tepe nautilus akvaryumİstanbul’un en gözde Alışveriş merkezlerinden olan Tepe Nautilus, 2002 yılından günümüze her yıl kendisini daha da geliştirerek İstanbullulara hizmet vermeye devam ediyor. Çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan Tepe Nautilus Avm içerisinde Fotoğraf sergileri, Resim Sergileri de sık sık ziyaretçilere sunuluyor.

Tepe Nautilus’a ulaşım da oldukça kolay, İett Otobüsleri, Marmaray, Kadıköy-Kartal Metrosu(Ayrılık Çeşmesi Durağı), Pendik-Kadıköy minibüsleri ve Özel arabanız ile olmak üzere bir çok şekilde kolayca Tepe Nautilus’a ulaşabilir ve Alışverişin, sporun, lezzetli yemeklerin ve soğuk kış günlerinin tadını çıkartabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.