The Human Body İstanbul Akvaryum’da

by İSTANBUL'DA GEZ !

the human body İnsan vücudunun özel işlemlerden geçirilerek mucizelerini meraklıları ve bilim insanları ile paylaşan bu özel sergi daha önce Türkiye’de İstanbul Modern‘de ziyaretçileri ile buluşmuştu.
İnsan vücudundaki sinirleri, kemiklerin, damarların ve derinin sadece tek başına vücudunuz da nasıl göründüğünü ve nasıl bir sistemle vücudunuzda yerleştiğini merak ediyorsanız “The Human Body – İnsan Vücuduna Çarpıcı Yolculuk” tam size göre bir sergi.

Bunlarla birlikte, insan ve hayvanların bazılarından seçilen hareket halindeki vücudun kas ve iskelet sisteminin şeffaf bir şekilde göz önüne sunulduğu sergide organların da ayrıcalıklı hallerini görmeniz mümkün.
İnsanın doğum öncesi cenin halinden yetişkinliğine kadar gelen gelişimii de çeşitli şekillerde sizlere sunan The Human Body 31 Ocak 2014 Cuma gününden itibaren İstanbul Akvaryum‘da İstanbullularla buluşuyor.istanbul akvaryum

“The Human Body – İnsan Vücuduna Çarpıcı Yolculuk” sergisini Sömestr tatilindeki çocuklarınızla gezmenizi, sergi sonrasında İstanbul Akvaryum ziyareti ile çocuğunuza güzel bir karne hediyesi de vermiş olabilirsiniz.
Biletler için Tıklayın…

The Human Body sergisindeki insanların sizlere sunulmadan önce geçirdiği işlemleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.