Akasya Yeni Nesil Yaşam Kompleksi

by İSTANBUL'DA GEZ !

akasya avmİstanbul’un yeni nesil Alışveriş ve Yaşam Kompleksi Akasya Acıbadem açıldı.
İstanbul Acıbadem’de Akasya Kent adıyla hizmete giren Residence ve konut projesi içerisinde yer alan Akasya Yeni Nesil Yaşam Kompleksi, şehrin içinde artık market gibi çoğalan AVM konsetpinden çok farklı bir düzen benimsemiş.

Akasya Acıbadem’de Yaşam kompleksi farklı konseplerle birbirinden ayrılmış durumda. Event Plaza adıyla yer alan bölümde sergiler, etkinlikler, defilerler ile konuklarını ağırlarken, Bağdat Street adlı bölümde Bağdat Caddesi gibi havadar, ferah ve geniş bir şekilde alışveriş olanağı sağlayan Türkiye’ye ilk kez gelecek olan markaların birbirinden şık ve kaliteli mağazaları ile birbirinden lezzetli ve keyifli cafe ve restoranların da yer aldığı Bağdat Street İstanbul’un yeni Bağdat Caddesi olmaya aday…
akasya info

Akasya Yeni Nesil Yaşam Kompleksinde bir tanesi IMAX olmak üzere 10 sinema salonu, konser salonu, tiyatro salonu, KidZania çocuk şehri gibi bir çok aktivite sizleri yeni nesil alışveriş ve eğlence dünyasına davet ediyor.

Akasya Yeni Nesil Alışveriş ve Yaşam Kompleksi, ulaşım seçenekleri açısından da oldukça kolay bir yerde.
Kartal-Kadıköy Metrosu ile Metrobüs Uzun Çayır durağını birleştiren noktada yer alan Akasya Yeni Nesil Alışveriş ve Yaşam Kompleksi için yer altından Metro-Metrobüs arasında transfer yapılan tünel ile direkt olarak içeriye girişiniz mümkün.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.