dinozor müzesi

Dinozorların Yolculuğu Jurassic Land İstanbul’da…

by İSTANBUL'DA GEZ !

istanbul dinozorBir zamanlar Dünya’nın sahibi olan dev yaratıklar Dinozorların geçmişi artık İstanbul’da… Bayrampaşa Forum İstanbul AVM içerisinde özel tasarlanan alanında ziyaretçilerine Eylül 2011’den bu yana hizmet veren Jurassic Land, dinozorların geçmişini her yaştan ziyaretçisine özel tasarlanan senaryosu ile eğlendirerek öğretmeyi gerçek ortamlarında gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

Açıldığı Eylül 2011’den günümüze pek çok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yaptığı gibi bir çok okul ve öğrenciler tarafından da ziyaret edilen Avrupa’nın en büyük dinozor temalı parkı her geçen gün biraz daha gelişiyor ve büyüyor. 70 kadar Dinozorun sergilendiği Jurassic Land içerisinde deneyimli rehberler sizi özel senaryosunda gerçekle birlikte özel efektler eşliğinde dinozorların vahşi dünyasına taşıyor.dinozor müzesi

Jurassic Land içinde bulundurduğu Türkiye’nin en büyük 4 boyutlu 6 efektli sinema salonu ile de bir başka heyecanı konuklarına sunuyor. Gerçekle hayalin birbirine karıştığı 4 boyutlu sinema tüm ziyaretçileri geçmişe götürmeyi başarıyor.

Lazer Tag oyununa farklı bir anlayış katarak Dino Lazer Tag’i geliştiren Jurassic Land’de eğlence farklı bir boyut kazanıyor. Jurassic Land aynı zamanda çocuklarınızın doğum günü ve çeşitli kutlama etkinliklerine de ev sahipliği yapabildiği, tematik özel parti evi ve Jurassic Teras’ın ağaç evinde çok farklı deneyimler ve eğlenceli dakikalar için sizi bekliyor.

Jurassic Land Bilet Fiyatları Tam 49 TL, İndirimli 39 TL olarak burada…

Jurraic Land İstanbul Nerede? Jurrasic Land İstanbul Nasıl Gidilir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.