Saturday, Jun 8, 2019
Ana Sayfaİstanbulda GezMilano Sirki Sömestr Boyunca İstanbul’da Vialand’ın Misafiri

Milano Sirki Sömestr Boyunca İstanbul’da Vialand’ın Misafiri

milano sirki vialand

milano sirki vialandDünya’nın en ünlü sirklerinden olan ve gösteri yaptığı her şehirde sevilerek ilenen Milano Sirki, Sömestr tatilinde İstanbul’lu çocukları sevindirmeye ve karne hediyesi vermeye geldi.
İstanbul’un bu sömestr’daki misafiri Milano Sirki, 24 Ocak ile 9 Şubat 2014 tarihleri arasında gencinden yaşlısına tüm İstanbulluları sihirli dünyasına bekliyor.

Aslanlar, kaplanlar, filler maymunlar, uçan adamlar, akrobatlar ve daha nicesini şehrin tam da ortasında bir arada gördüğümüz bir çoğumuzun da çocukluğunun unutulmaz hatıralarından olan Sirkler, sürekli güncellenen ve gelişen dünyamızda ne mutlu bizlere ki hala aynı ihtişamı, çekiciliği ve eğlenceleri ile hayatımızda.

İstanbul Vialand bahçesinde kurulu Milano Sirki’nde; Bengal Kaplanları, Palyaço Rossi, Komik Zebra, Sihirbar Yarda ve daha nicesi sizi eğlendirmek için bekliyor.
Bu hafta karnesini alıp sömestr tatiline giren çocuğunuzu alın ve Milano Sirkinin eğlenceli dünyasına katılın. Belki hayatında ilk kez Sirk heyecanı yaşayacak çocuğunuzla çok özel bir gün geçirmek elinizde.

Milano Sirki 24 Ocak – 9 Şubat 2014 tarihleri arasında günde iki kez sizlerle olacak. Milano Sirki biletleri için Tıklayın.

Gelen aramalar:

  • milano sirki
  • milano sirki nerede
  • Vialand sirk
  • milano sirki istanbul
  • milano sirki istanbulda nerede
Dinozorların Yolcul
Winx Perileri Sömes
Makaleye Puan Verin
1YORUM

YORUM YAPIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.