milano sirki vialand

Milano Sirki Sömestr Boyunca İstanbul’da Vialand’ın Misafiri

by İSTANBUL'DA GEZ !

milano sirki vialandDünya’nın en ünlü sirklerinden olan ve gösteri yaptığı her şehirde sevilerek ilenen Milano Sirki, Sömestr tatilinde İstanbul’lu çocukları sevindirmeye ve karne hediyesi vermeye geldi.
İstanbul’un bu sömestr’daki misafiri Milano Sirki, 24 Ocak ile 9 Şubat 2014 tarihleri arasında gencinden yaşlısına tüm İstanbulluları sihirli dünyasına bekliyor.

Aslanlar, kaplanlar, filler maymunlar, uçan adamlar, akrobatlar ve daha nicesini şehrin tam da ortasında bir arada gördüğümüz bir çoğumuzun da çocukluğunun unutulmaz hatıralarından olan Sirkler, sürekli güncellenen ve gelişen dünyamızda ne mutlu bizlere ki hala aynı ihtişamı, çekiciliği ve eğlenceleri ile hayatımızda.

İstanbul Vialand bahçesinde kurulu Milano Sirki’nde; Bengal Kaplanları, Palyaço Rossi, Komik Zebra, Sihirbar Yarda ve daha nicesi sizi eğlendirmek için bekliyor.
Bu hafta karnesini alıp sömestr tatiline giren çocuğunuzu alın ve Milano Sirkinin eğlenceli dünyasına katılın. Belki hayatında ilk kez Sirk heyecanı yaşayacak çocuğunuzla çok özel bir gün geçirmek elinizde.

Milano Sirki 24 Ocak – 9 Şubat 2014 tarihleri arasında günde iki kez sizlerle olacak. Milano Sirki biletleri için Tıklayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

1 yorum

ANIL KAYA 30 Ocak 2014 - 01:21

Milano Sirki’nde çocuklarınızla yaşadığınız anı ve gezi yazılarınızı bizimle paylaşabilirsiniz…

Reply

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.