Şehrin içindeki Modern Kanyon

by İSTANBUL'DA GEZ !

kanyon avmİstanbul’un göbeği diyebileceğimiz Levent’te, Beşiktaş istikametine giderken Büyükdere caddesi üzerinde sağ tarafta yer alan Kanyon AVM, şehrin ortasında doğa harikası bir Kanyon gibi heybetlidir.
2006 yılında tamamlanan Kanyon AVM içerisinde Konut ve Ofisler de yer alırken 9 sinema salonu, spor ve sağlık merkezi de yer almaktadır.

Kanyon AVM, Açık, yarı açık ve kapalı olarak bölümlerden oluşurken Gurme Restoranları, Ünlü misafirleri, Işıl ışıl katları, görsel şölenler, etkinlikleri ile 4 kat ve 160 mağazadan oluşmaktadır.
Dünyanın ve Türkiye’nin en güçlü markalarının mağazalarının bulunduğu Kanyon’da açık hava da alışveriş keyfini yaşayabilir, cafe ve restoranlarda leziz yemeklerin tadına bakarken sık sık ünlü yüzlerle karşılaşabilirsiniz.

Kanyon AVM

Dean&Deluca, Gina, Gourmet Burger Kitchen gibi lezzetli mekanların yanı sıra Harvey Nichols, Aeropostale, BİL Store, Scabal gibi ünlü markaları da bularak modayı takip edebilirsiniz.

Haftanın her günü saat 10.00 ile 22.00 arasında hizmet veren Kanyon AVM, yılbaşı gibi özel zamanlarda süsleme, ışık ve ses oyunları ile ziyaretçilerini renkli dünyasında keyifli zaman geçirmelerini sağlamaktadır.
Kanyon AVM’de dönemin en ünlü sergilerinden olan Cowparade (üzerinde çeşitli resim ve sanat çalışmaları olan inekler) sergisinin yapıldığını ve açık alanlarında sergilendiğini hatırlıyorum. Kanyon AVM’de Cowparade benzeri sergi, imza günleri, dünyaca ünlü aktivite ve ritm-dans grupları gibi etkinlikleri sık sık görmek de mümkündür.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.