Türkiye’nin En Büyüğü MOİ Park

by İSTANBUL'DA GEZ !

moi park mall of istanbulMall of İstanbul’un tam orta yerinde Avrupa’nın En Büyük Eğlence Kolonisi MOİPARK, özel üretilmiş adrenalin yükseltici dev oyuncaklarıyla İstanbullulara unutulmaz heyecanlar ve renklilikler sunuyor.

Mall of İstanbul‘un tam orta yerinde kurulan MOİPARK, 2 kattan oluşan 12.000 m2’lik alanda kurulu. Üst katı çocuklara hitap eden birbirinden eğlenceli ve heyecanlı oyuncaklar ve salıncaklardan oluşurken, alt katta gençler ve kendini genç hisseden her yaştan insan için eğlenceli ve adrenalin deposu oyuncaklar konuklarını mutluluktan havalara uçuruyor.

MOİ Park temasıyla uyumlu dev salıncaklar 22 metreye ulaşarak keyifli biniş sağlarken aynı zamanda parkın gizemini, gösterişini ve muhteşem ışık oyunları gösterisini tepeden izleyebilmenizi, ışıklarla yarışmanızı ve içinden geçmenizi sağlıyor. MOİ Park misafirleri özel üretilen bu dev salıncaklarda kendilerine eşlik edecek gösteri ekibiyle sıra dışı bir eğlence anlayışını konuklarına yaşatıyor. MOİ Park ayrıca; Türkiye’deki eğlence parklarında bir ilk olan interaktif dans pistinde herkes kendi yaratacağı ışık oyunlarıyla kendi sahnesinin yıldızı olmanızı sağlıyor.

MOİ Park’ta aynı zamanda aralarında MOİ MOİ diye konuşan ve parka da adını veren Kebler 22b gezegeni sakini “Taş Kafalar” , İstanbul’a çarpan bir meteorla oluşacak felaketi engellemeyi kendilerine görev edinmiş ve bu felaketten korkan İstanbulluları güldürmek ve eğlendirmek için çeşitli etkinlikler düzenliyorlar.

 

moi park     moipark mall of istanbulmoipark başakşehir

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.