Çocukların İstanbul’daki Şehri; KidzMondo

by İSTANBUL'DA GEZ !

kidzmondo istanbulÇocuğunuz 30’dan fazla mesleği hem eğlenerek, hem de güvenli bir şekilde denesin, öğrensin ister misiniz ?
Gün geçmiyor ki İstanbul bir yeniliğe imza atmasın, farkını bir aktivite ile ortaya koymasın. Şişli Trump Tower AVM’de çocuklar için çok özel, farklı mini bir şehir oluşturuldu adı KidzMondo. 🙂

Peki nedir bu KidzMondo dediğinizi duyar gibiyim. KidzMondo, çocukların gerçek hayatın içerisinde bulunan meslekleri tıpkı yetişkinler gibi ancak çok daha fazla güvenli bir şekilde deneyimlemelerini sağlayan kocaman bir minik park. Çocukların boyutlarına göre düzenlenen KidzMondo’da herşey küçük ve çocuklar için…
Çocuğunuz 30’dan fazla mesleği hem eğlenerek, hem de güvenli bir şekilde denesin, öğrensin ister misiniz ?
kidzmondo istanbul
Hava limanından bankaya, hastaneden moda evine, itfaiyeden tiyatroya kadar bir çok sektör çalışanı gibi giyinip sektör gerekliliklerini çocukların anlayacağı şekilde düzenleyen KidzMondo’da çocuğunuz eğlenirken öğrenecek belki de mesleğinin ilk adımlarını burada atacak.
Pedagogların, eğitim uzmanlarının ve psikologların birlikte çalışarak çocuklar için küçülttüğü bu şehri çocuğunuz çok sevecek. KidzMondo’yu çok seven çocuklar doğum günü gibi çeşitli etkinlikleri KidzMondo’da gerçekleştirerek daha fazla eğlenebilir.kidzmondo istanbul

Çocuklarınızla İstanbul’da hem eğlenceli bir gün hem de yatkın olduğu mesleği veya yatkın olduğu becerileri keşfedebileceğiniz Kocaman minik şehir KidzMondo sayesinde çocuklar çok eğlenecek.
KidzMondo biletleri için Tıklayın.

Tabi ki her şehirde olduğu gibi KidzMondo şehrinin de kuralları var.
İşte KidzMondo Kuralları;

– 8 yaşını doldurmamış çocuklar Kidzmondo Trump İstanbul’a yanlarında en az bir ebeveyn ile katılabilir. Ebeveyn çocuğunun parkta bulunduğu tüm süre boyunca yanında bulunmalıdır.
– 0-3 yaş arası çocuklar sadece Mini Kidizen Dünyası birimine giriş yapabilirler.
– 9-12 Yaş arasındaki çocuklar Kidzmondo Trump İstanbul’a yalnız giriş yapabilir. Ancak giriş ve çıkış işlemleri sırasında ebeveyn çocuğun yanında bulunmalıdır. Çocuklarını almaya gelen ebeveyn kendilerine verilen geçerli fiş numarasını sunmaları gerekmektedir.
– Ebeveyn Trump İstanbul’a sadece yanlarında bir çocuk olduğu taktirde kabul edilebilir.
– Kidzmondo Trump İstanbul içerisinde yönetim tarafından yazılı &sözlü olarak belirtilen diğer tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.
– Kidzmondo’da 14 yaş üzerindeki katılımcılar aktivitelerden yararlanamazlar.
Biletix’le satılan biletlerin kapasitesi dolduğunda müşteriler Kidzmondo Trump İstanbul ana gişesinden kapasite ile ilgili bilgi alabilirler.
– Kidzmondo Trump İstanbul’un diğer kurallarını görmek için internet sitesini ziyaret ediniz.
– Şehrin bazı bölümlerinde önceden belirlenmiş programlar vardır.kidzmondo istanbul
– Şehrin bazı bölümlerinde çocukların güvenliği nedeniyle yaş ve boy sınırlamaları vardır.
– Şehrin bazı bölümlerinde, doğum günü partileri veya özel etkinlikler için rezerve edilmiş olabilir.
– Şehrin bazı bölümlerinde, yoğunluk nedeniyle sıra olabilir.
– Şehrin her bölümünde belirli bir misafir kapasitesi vardır.
– KidzMondo Trump İstanbul’da ebeveynler çocukları yerine birimlerde sıraya giremezler.
– Birimlere sadece çocuklar girebilir, ebeveynler giremez.
– Minik Kidizen Dünyası’na 0-3 yaş arası çocuklar ve ebeveynleri birlikte katılabilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.