İstanbul’da Bodrum Mantı & Cafe

by İSTANBUL'DA GEZ !

Bodrum Mantı FenerbahçeTürk damak tadının en güzel lezzetlerinden birisi de Mantı. Mantı’nın makbulü küçük olanıdır diyerek Kayseri Mantısını çok övseler de Bodrum Mantısı gerçekten çok yenilikçi ve lezzetli.

Bodrum Mantı & Cafe adıyla İstanbul Arnavutköyde ilk şubesini açan Bodrum Mantı & Cafe, kısa sürede kalitesi ve lezzeti ile şubelerinin sayısını dört (Arnavutköy – Fenerbahçe – Ulus – Bağdat Caddesi) yapmayı başardı.

Mönüsünde Mantı dışında bir çok lezzeti de barındırıdan Bodrum Mantı & Cafe tabii ki en çok Mantı severlerin ziyaretleri ile dolup taşıyor. Buna rağmen özellikle sabah kahvaltılarındaki başarısıyla da ün salan Bodrum Mantı & Cafe Fenerbahçe ve Arnavutköy şubeleri 24 saat konuklarını ağırlıyor.Bodrum Mantı Bağdat Caddesi

Bodrum Mantı & CAfe‘nin Mantı Lezzetlerinden bahsedecek olursak; Mantı, Bihter Mantı, Temel Bihter, Light Bihter, Süslü Bihter, Kanatlı Bihter olmak üzere çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Bodrum Mantı & Cafe Fenerbahçe ve Bağdat Caddesi şubelerinde deneyimleme fırsatım oldu. Çökertme Kebabı ve Bihter Mantı en beğendiğim lezzetler oldu diyebilirim.  Ayrıca hizmet kalitesi harika, çalışanları çok güler yüzlü ve hızlı…

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.