İstanbul’un Balkonu Balcoon Cafe Çamlıca

by İSTANBUL'DA GEZ !

balcoon çamlıcaİstanbul yedi tepe üzerine kurulu kocaman bir şehir olduğu için İstanbul’un farklı açılardan görebileceğiniz yerler var. Eskiler Çamlıca Tepesine, Yakacık Ayazma’ya, Eyüp Piere Loti gibi yerleri İstanbul’un Balkonu diye adlandırmışlar.

İstanbul Anadolu Yakası’nda radyo ve uydu vericilerinin bulunduğu neredeyse her yerden görünen Çamlıca tepesi’nde hizmet veren Balcoon Cafe, eşsiz boğaz manzarası eşiliğinde Nargile keyfi, Çay, Kahve, Meşrubat gibi klasik içecekler ve yemek menüsü ile misafirlerine görsel bir ziyafetin kapılarını açıyor.
Yeme-İçme’yi pek kimsenin önemsediğini zannetmiyorum çünkü mekanın manzarası tam karşınızda Boğaziçi köprüsü, akşamları ışıl ışıl İstanbul görsel bir lezzet ile insanı keyfe getiriyor.
Kaldı ki benim de sizlere tavsiyem İstanbul esintileri ve manzarası eşliğinde yapabileceğiniz en güzel şey dost meclisinde muhabbet ve Nargile keyfi.

Balcoon Cafe Adres ve İletişim
Büyük Çamlıca Yolu No:38 Çamlıca-Üsküdar / İSTANBUL
Telefon: +90 216 318 37 46 – +90 216 318 34 62

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.