Özgür Şef Mutfağını Halka Açtı

by İSTANBUL'DA GEZ !

Özgür Şef“Özgür Şef” TV Programlarında yıllardır yaptığı daha görüntüsüyle bizleri mest eden Et yemekleri konusunda bir üstat.
Yıllardır TV’de verdiği tarifler ve püf noktaları ile herkesi dakikalarca ekrana bağlayan “Özgür Şef”, artık tariflerini kendi yetiştirdiği öğrencileri ve püf noktalarını kullanarak hazırladığı etleri ile halka açmaya karar verdi.
Özgür Şef özellikle et yemeklerini yapan kadrosunu son derece donanımlı ve kendi gibi yetiştirirken yemeklerde kullanılan etlerini de aynı ekip ile titizlikle hazırlayarak ziyaretçilerine sunuyor.

Tüm etlerini pişirilme usullerini uygulayan Özgür Şef, bazı etlerde 24 saate varan pişirme veya uzun süreli marinesini eksik etmeden titizlikle hazırlıyor.
Yemeklerinde Kuzu ve Dana etini tercih eden Özgür Şef 30’dan fazla et çeşidi kullanıyor.
Köfte, sade hamburger, Lokum, Sosis, Şato Briyan, Dana Pirzola, Sucuk, Antrikot, New York steak, Füme et ve T-bone Steak bu lezzet yelpazesindeki etlerden sadece birkaçı.

Yemeklerin sunumu ve içecek tercihleri konusunda yetiştirdiği ekip lezzet severlere yardımcı oluyor. Bununla birlikte yemeklerin bazılarının sunumu sırasında özel şovlar yapılarak ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşatılıyor.

Özgür Şef, Suadiye, Ataşehir ve Kalamış olmak üzere şimdilik üç mekanda titizlikle hazırladığı etlerini servis ediyor.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.