Thursday, Jan 16, 2020
Ana Sayfaİstanbulda GezYeşim Saraçer ile Çocuk Portreleri Sergisi

Yeşim Saraçer ile Çocuk Portreleri Sergisi

çocuk resim sergisi

çocuk resim sergisi Çocuk ! Bence Mucize denen şeyin ta kendisi… Her an sürprizlere açık mucize yaratık.
Varsa bir çocuğunuz elinizden düşmez fotoğraf makineniz veya video kameranız. Hep aklınızda şu vardır; “O ilk anı kaçırmak istemiyorum, Bu mucizenin en güzel anlarını saklamam gerek”

İstanbul’da çocukları ve ailelerini fotoğraflamak için yaşayan bir kadın var ki, yıllardır çocukların ve ailelerinin fotoğraflarını keyifle çekiyor.
Yeşim hanım, 23 Nisan Ulusan Egemenlik ve Çocuk Bayramı gelmişken çocuklara küçük bir hediye vermek istemiş anlaşılan ve 22 Nisan – 10 Mayıs tarihlerinde Nişantaşı City’s de ziyaret edilebilecek “Yeşim Saraçer ile Çocuk Portreleri Sergisi” adı altında bir fotoğraf sergisi açıyor.

Uzun yıllardır Çocuk ve Aile Fotoğrafları çeken Yeşim hanım, yılların birikimini çocuklar ve aileler ile paylaşmaya karar vermiş. İstanbul’da 23 Nisan tatilinde çocuklarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz “Yeşim Saraçer ile Çocuk Portreleri Sergisi” Nişantaşı City’s de.

Yılların birikimindeki en güzel anları Yeşim hanımla paylaşmak ve bu mucize yaratıkların özel anlarından birkaçına tanık olmak için 22 Nisan – 10 Mayıs tarihleri arasında sizleri de Yeşim Saraçer‘in Nişantaşı City’s deki “Çocuk Portreleri” sergisine bekliyoruz.

Cihangir 5.Kat
İstanbul'da Denize
Makaleye Puan Verin
Henüz Yorum Yok

YORUM YAPIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.