B&N Burger Noodle Kitchen Ataköy Marina

by İSTANBUL'DA GEZ !

b&n kitchenAsya ve Amerikan mutfağının en lezzetli örneklerini menüsünde barındıran B&N Burger Noodle Kitchen Ataköy Marina sakinlerinden.
Noodle, Pizza, Sushi, Wrap, Makarna ve Sandviç çeşitlerinden oluşan menüye tatlılar ve içecekler eşlik ediyor. Menüde genellikle B&N olarak isim eklenen lezzetler top lezzetler olarak göze çarpıyor.
Genellikle menülerde atıştırmalık olarak lanse edilen lezzetler için burada sadece adı atıştırmalık denebilir. Oldukça güçlü ve farklı bir atıştırmalık menüsü olan mekanda ne yiyeceğinize karar vermek oldukça zor.
Serpme veya Kahvaltı tabağı şeklinde sunulan kahvaltılıkları da özenle seçilen mekanda Bal Marmaris’ten, Peynirler Kars’tan, Zeytinler Gemlik’ten gelirken etlerin pişme usullerine ve marinelerine titizlikle özen gösteriliyor.
ataköy marine B&N kitchen
Mekanın yaratıcısı Yıldız hanım tam anlamıyla bir mektepli, çeşitli ülkelerde elde ettiği tecrübeleri aldığı eğitimi ile birleştiren Yıldız hanım B&N Burger’in lezzetli tatlarını deneyimlemek isteyen misafirleri için Imagine Kitchen Day’s adı altında workshop olarak eğitime dönüştürmüş.

Mekanın dekorasyonu ve atmosferinin verdiği rahatlık, Genç Şef Nadir Can’ın ellerinden çıkan lezzetli yemekleri yaşamak isterseniz B&N Kitchen sizleri misafir etmek için hazır.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.