İstanbul Litera Restaurant’tan Başka Güzel

by İSTANBUL'DA GEZ !

litera restaurantİstanbul gezilecek yerleri kadar eğlenecek yerleri ile de nam salmış durumda aslına bakarsanız.
Türkiye’ye gelen Dünya Yıldızları, Futbolcular ilk fırsatta namını her yerde duydukları gece hayatını yaşamak istiyorlar.
Litera Restaurant gece hayatı kadar, lezzetli menüsü ile de akıllarda yer edebilecek bir restaurant. Mükemmel İstanbul manzarası, yemekleri ve gece eğlenceleri görülmeye değer.

İstiklal Caddesi’nde Galatasaray Lisesi’nin hemen yanından aşağı sallanan yokuşta sağ tarafta kalan Kültür Evi’nin içinde yer alıyor Litera Restaurant.
Sabah 11.00 de kapılarını açan mekanda gece 23.00’e kadar masalar kurulu Dünya mutfağının özellikle Alman ve Avusturya mutfağının güzel lezzetlerinin tadına bakılırken, gece 23.00’ten sonra eğlence başlıyor ve sabah 04.00’e kadar devam ediyor.

Mekanın camları sizi tüm dünyanın aşık olduğu mavi gözlü kızı, İstanbul’u bir başka açıdan yansıtıyor. Gecesi ayrı gündüzü ayrı heyecanlar yaşatan Litera Restaurant’ta güzel bir akşam yemeği için rezervasyonu ihmal etmemenizi tavsiye ederim.

Afiyet Olsun.

Litera Restaurant
Adres ve İletişim

Yeni Çarşı cad. No:32
Beyoğlu – İstanbul

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.