İstanbul’da Gezi Rotaları

by İSTANBUL'DA GEZ !

İstanbul’da gezilecek en güzel yerleri, müzeleri, mekanları, lezzetli durakları ve nice İstanbul güzelliklerini siz okuyucularımızla buluşturmak için bir çok gezi yazısını sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. İstanbul’da gezilecek yerleri yazarken en çok karşılaştığımız sorulardan biri de “İstanbul’da nereleri, nasıl, hangi rotayla gezeriz?”

www.istanbuldagez.com ziyaretçileri için sık karşılaştığımız bu sorunun cevabına yönelik oluşturduğumuz ücretsiz uygulamamız “İstanbul Gezi Plancısı” sizlerden oldukça yoğun ilgi gördü. Öncelikle bu güzel ilgi için siz değerli okurlarımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz.

“İstanbul Gezi Plancısı” uygulamasına İstanbul’da gezilecek yerleri öğrenmek isteyen İstanbul dışında ikamet eden okuyucularımızdan gelen sorular bu kez yine sizler için yepyeni bir uygulamayı da hayata geçirme ihtiyacını beraberinde getirdi. “İstanbul Gezi Plancısı” uygulamasına gelen mesajlarda en sık karşılaştığımız İstanbul’da Gezilecek Yerler rotalarını sizlere “İstanbul’da Gezi Rotaları” adı altında yazı dizisi halinde derleyerek sunmaya devam edeceğiz.

“İstanbul’da Gezi Rotaları” yazı dizisi, İstanbul’da gezmek isteyen herkes için kolaylaştırıcı bir kaynak olarak hizmetinizde. Şimdiden herkese İstanbul’da harika geziler diliyoruz.

Unutmayın! İstanbul Dünyanın Başkenti olarak tüm dünyanın gözü önünde olan en harika şehridir. Elimizdeki bu güzel nimetin kıymetini bilip İstanbul’umuzu ve tarihimizi korumaya özen gösterelim.

İstanbul’da Gezi Rotaları yazı dizisine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da Gezi Rotaları – 1

İstanbul’da Gezi Rotaları – 2

İstanbul’da Gezi Rotaları – 3

İstanbul’da Gezi Rotaları – 4

İstanbul’da Gezi Rotaları – 5

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.