istinye park AVM

İstinye Park AVM Şehir gibi

by İSTANBUL'DA GEZ !

istinye park AVMİstanbul’da gezmek demek her zaman tarihi, manzarayı, istiklali gezmek demek değildir. Uçsuz bucaksız bir moetropol İstanbul. Boğazı, Kız Kulesi, Galata Kulesi, Köprüleri, AVM’leri, trafiği bir bütün İstanbul.

Bu kez güzel İstanbul’un alışveriş merkezlerinden İstinye Park AVM‘den bahsetmek istiyorum. İstanbul’un sabah girip akşama kadar çıkamayacağınız büyük ve özel AVM’lerinden biri de İstinye Park.

Sarıyer ilçesine bağlı İstinye semtindeki İTÜ ( İstanbul Teknik Üniveristesi’nin hemen karşısında kalıyor. Taksim – Hacıosman Metrosuna bindiğinizde İTÜ durağında inerek veya Levent-Sarıyer yönünde ilerlerken Maslak’tan İTÜ kavşağına girerek otomobilinizle kolayca ulaşabileceğiniz bir yer İstinye Park.

İstanbul’un sıradan AVM’lerinde ki gibi sıradan bir çok Mağaza ve Cafe/Restoran’a ( LC Waikiki, Adidas, Nike, Koton, Saray Muhallebicisi, Mc Donald’s ) ev sahipliği yaptığı gibi bir çok elit markanın Türkiye’deki sayılı birkaç mağazası veya restoranı  bulunan ( Prada, Hugo Boss, Calvin Kline, Go Mongo, Le Pain Quotidien v.s ) markalara da İstinye Park’ta rastlamak mümkün.
Markalar sokağı, Pazar ve market yeri, Sinema olmak üzere konsept bölümlere de ayrılmış olan İstinye Park AVM kültürünün farklı örneklerinden biri olarak tüketicinin hizmetinde.
Tabii tüketiciler açısından Elit AVM olmanın verdiği bir kaç ayrıcalıktan biri de tıpkı İstiklal Caddesi mağazaları gibi İstinye Park’ta da bir çok marka özel koleksiyonlarını ve özel ürünlerini ilk İstinye Park müşterileri ile paylaşıyor.

İstinye Park’ta güne kahvaltı ile başlayıp, alışveriş yaptıktan sonra öğle ve akşam yemeklerini yiyebileceğiniz ve hatta evinizin market ve pazar alışverişinizi yapabileceğiniz mekanları bulmak hiç zor değil. Kısacası koca bir günü İstinye Park’tan çıkmadan bitirebilmek hiç de zor değil.
İstinye Park içerisinde Hill Side gibi elit fitness club ve residence de bulunuyor. Gücünüz yetecekse burada bir residence ve/veya bir fitness club üyeliği de satın alarak İstinye Park’ın müdavimlerinden olma şansınız var.

Yakın veya uzakta ikamet edin ama kış günlerinin de yaklaştığı şu günlerde ailenizle, arkadaşlarınızla veya sevgilinizle güzel bir geçirmek için tercih edilebilecek mekanlardan biri olarak İstinye Park’ı sizlere tavsiye ederim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.