Kırmızı Et ve Kahvaltı’da Namlı Gurme Zirvede

by İSTANBUL'DA GEZ !

namlı gurmeNamlı Pastırmacılık adı altında gıda sektörüne 1929 yılında adım atan Namlı Pastırmacılık sonraki yıllarda Peynircilik, Et çeşitleri ve Şarküteri olmak üzere diğer kategorileri de ekleyerek büyümeye devam etti.
Namlı Gurme olarak Karaköy, Caddebostan ve Ataköy olmak üzere üç şubeye ulaşan Namlı Gurme’de Kahvaltı, Şarküteri ve Et çeşitlerinden oluşan geniş yelpazede karar vermek çok zor.
Namlı Gurme’de önce yemek istediğiniz taze eti gidip reyonda siz seçiyorsunuz, yanında mezesini ve içeceğini de seçip yerinize geçin, sunuma hazır hale gelene kadar etiniz usta ellerde lezzet kazandıktan sonra beğeninize sunuluyor.
Namlı Gurme son yıllarda En iyi Kahvaltı mekanı kategorisinde birinciliği kimseye bırakmadı.

Kırmızı Et, Kahvaltı veya Şarküteri ürünlerine düşkünüm, asla vazgeçmem diyenlerdenseniz Namlı Gurme şubelerine kesinlikle uğramalısınız.
Namlı Gurme şubelerinde aynı zamanda Et çeşitleri, Şarküteri ve Kahvaltılık çeşitlerinin perakende satışı da yapılmakta.
Organik Bal, Pekmez, Tahin, Pastırma, Sucuk, Peynir Çeşitleri, Salam, Zeytinyağlı yemekler, Mezeler, Dana veya Kuzuların en lezzetli yerlerinden özenle hazırlanmış etleri alıp afiyetle evinizde tüketmeniz de mümkün.

namlı gurme caddebostan

İnanın yazarken bile ağız sulandıran bu lezzetleri ilk fırsatta yeniden tüketmek istiyor ve sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.