İstanbul’un Çikolata Diyarı

by İSTANBUL'DA GEZ !

istanbuldagezDünya Kakao rezervleri hızla tükendiğini ve yakın zamanda çikolata üretiminin sekteye uğrayacağını ve çikolatanın çok değerli olacağını söyleyedursun, Çikolata Diyarı, İstanbul Fenerbahçe’de minik bir dükkanda birbirinden güzel kocaman lezzetli tatlılar yapmaya devam ediyor.

Sosyal Medyayı çok iyi kullanan bir işletme ve benim de ilk tanışmam instagram üzeirnde oldu. Görselerinde dahi çok lezzetli ve çekici görünen tatlıları tatmak için ilk fırsatta soluğu Çikolata Diyarında aldım.

Çikolata Diyarının en ünlü lezzetleri Bademli Ekler, 3 çikolatalı Brownisi (Sütlü, Beyaz Çikolatalı ve Bitter), Paris Brest. En az bunlar kadar harika görseli ve lezzeti bulunan Kurabiye Canavarı Cup Cake, Oreo Snicker Karamelli Cheesecake, Beyaz Çikolatalı Frambuazlı Ekler gibi bir çok lezzet sizin seçiminizi zorlaştırmak üzere her gün tazecik imal ediliyor 🙂 Ayrıca, Ev yapımı Limonata, Sıcak Çikolata ve tabii ki çayları da bu lezzetlere eşilik ediyor.çikolata-diyarı-1

Çikolata Diyarı aynı zamanda profesyonel bir Butik Pasta imalatçısı. Özel günlerinizde siz konsepti söyleyin onlar üretsinler. Birbirinden güzel referans pastaları Çikolata Diyarı instagram sayfasında takip edebilir ve sipariş verebilirsiniz.

İstanbul Fenerbahçe’deki Macro Center’ın hemen çaprazında yer alan Çikolata Diyarı mutlaka uğranması gereken bir yer. Benden söylemesi 🙂

Bu arada Çikolata Diyarı sizinle ortak olmak istiyor. Bende bu işi yapmak istiyorum diyenlere Franchise vererek şube sayısını arttırmak istiyor.

çikolata diyarı çikolata diyarı

Çikolata Diyarı Nerede, Nasıl Gidilir ?

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.