Magnum Store İstanbul Bağdat Caddesinde

by İSTANBUL'DA GEZ !

magnum store istanbulDünyaca ünlü hazır dondurma “Magnum”, başlı başına Magnum konseptine sahip  Dünya’da 22 ülke ve 27 şehir’de “Magnum Store” açıyor.

1994’te Türkiye’de satılmaya başlanan ve Haz peşindekilerin dondurması olarak nitelendirilen Magnum’un “Magnum Store İstanbul” mağazası, 22 Mayıs’ta Bağdat caddesinde Türkiye’deki ilk Magnum Store olarak açıldı.

Peki nedir bu “Magnum Store” ?

Magnum Store’da ayrıcalıklısınız. Çünkü; burada yediğiniz Magnum’un tasarımcısı siz olabilirsiniz.

Magnum Store İstanbul da dünyadaki gibi aynı konseptle misafirlerine diledikleri lezzetleri kullanarak kendi Magnum tasarımını, yani kendi hazzını yaşama fırsatı sunuyor.

Magnum Store İstanbul’da kendi Magnum tasarımınızı kendiniz oluştururken, geleneksel lezzetlerdeki gibi fındık, fıstık, badem dışında Türk kültüründen esintileri de kullanabilme olanağı sunuyor Magnum. Gül yapraklarından, Lokuma kadar Türk damak tadınına özel lezzetleri ile kendi Magnum lezzetinizi, kendi hazzınızı oluşturabilirsiniz.magnum store istanbul

“Magnum Store İstanbul” açılış gecesinde, Bağdat caddesinde uzun kuyruklar oluşturarak, kendi Magnum lezzetini oluşturmak isteyenleri buluştururken, Kerem Tunçeri, Berrak Tütünataç, Ece Sürkan, Tülin Şahin gibi ünlü isimler tasarladıkları 3 Boyutlu Magnum lezzetlerini misafirlerine sundu.

Magnum Store İstanbul 2015’te Bağdat caddesinin en uğrak mekanlarından biri olacağını daha ilk geceden gösterdi.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.