istanbul fırın

İstanbul Tadında “Fırın İstanbul”

by İSTANBUL'DA GEZ !

istanbuldaki fırınlarİstanbul Uğur Mumcu Mahallesinde yeni hizmete giren “Fırın İstanbul” İstanbul Tadında sloganı ile hizmet vermeye başladı.
Fırın İstanbul Ekmek, Standart Ekmek, Ayçekirdekli Ekmek, Çavdarlı Ekmek, Kepekli Ekmek, Yoğurtlu Ekmek, Alman Ekmeği, İsveç Ekmeği, Fransız Baget Ekmeği gibi çeşit çeşit ekmek, börek, kuru ve yaş pasta yanı sıra Fırın İStanbul Macaron, Çikolata ve minik tartuletlerin satışı yapılan Fırın İstanbul içerisinde ve kapısında da oturup Cafe tadında zaman geçirmeniz mümkün.

Fırın İstanbl’un malum en güzel ürünleri ekmekler olunca Ekmek Üstü adı altında süper bir aperatif oluşturulmuş. Ekmek Üstü, adı üstünde ekmek dilimleri üzerine pizza malzemeleri gibi konuşan farklı malzemelerden oluşuyor.

 

istanbul fırın

 

Mekanda dekorasyon sade ancak dikkat çekici bir şekilde yapılmış. Duvara Merdaneler kullanılarak yapılan süslemeler mekana ayrı bir hava katarken Fırın İstanbul, İstanbul Tadında ve kalitesinde hizmet vermeyi amaçlıyor.

İstanbul’un en büyük ve kalabalık mahallelerinden olan Uğur Mumcu Mahallesi Kartal İlçesine bağlı ve yaklaşık 200 bin kişilik bir nüfusu var. Her geçen gün gelişmeye devam eden mahallede kurulan Teknik Yapı Up Life Park evlerinin alışveriş mağazaları içerisine kurulan Fırın İstanbul‘a ulaşmak oldukça basit.

istanbul fırın

 

 

Kadıköy’den 21U, Üsküdar’dan 16U, Kartal merkezden minibüsle ulaşılan Uğur Mumcu Mahallesine E-6 üzerinden gelirken Samandıra gişelerden girince Uğur Mumcu tabelaları sizi Fırın İstanbul’un lezzetlerine ulaştırmayı başaracaktır.

Fırın İstanbul’un Kartal Uğur Mumcu Mahallesi dışında, Beylikdüzü, Suadiye, Halkalı, Başakşehir, Göktürk, Kadıköy, Göztepe olmak üzere yedi şubesi daha bulunuyor.

Fırın İstanbul ayrıca Franchise olarak isim hakkını da satıyor. İlgililere duyurulur 🙂

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız ?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.